VYTOK?!

Príspevok v téme: VYTOK?!
kakalina

Prosim Vas o radu! Minuly tyzden som mala milostne hry so svojim priatelom. Nedoslo priamo k pohlavnenu styku, len k oralnemu sexu z jeho aktivity a chvilkove zasunutie penisu do mojej posvy. Odvtedy ma posva stale svrbi a mam biely vytok, ktory po case hustne. Nemyslim, ze by ma niecim nakazil,lebo aj ked nie sme spolu dlho, podobne hry sme uz mali a dovtedy nic. Neviem co to moze znamenat. Mam s tym ist k lekarovi? Alebo je to len nejaky prechodny stav ktoreho sa zbavim aj pomocou zenskych intimnych gelov? Poradte mi prosim, lebo k lekarovi sa dostanem az buduci tyzden a som dost zufala! Dakujem

smoula

KATKA?MNA TO VOBEC NESVRBI ANI NIC PODOBNE
LEN JEDNODUCHO JE TO INE AKO MA BYT.ALE MOZES MAT PRAVDU LEBO PO ORALNOM SEXE TO ZACALO POTOM DVA DNI V POHODE A ZASE.PREJDE TO AJ SAMO ALEBO JE TO NEBEZPECNE?

katka30

mozes to mat z oralneho sexu. skratka tvoja imunita nezvladla kvasinky v jeho ustach. mne sa to tak stalo. nic nepomoze, len navsteva lekara. ak to velmi svrbi, chod na gynekologicku pohotovost, su tam na to zvyknuti

smoula

PROSIM VAS O RADU UZ PAR DNI MAM TAKY HNEDY HUSTEJSI VYTOK,MOZE TO BYT AJ OVULACIOU?,ALE PREDTYM SOM TO NIKDY NEMALA. NEMAM INY PROBLEM ANI PALENIE,SVRBENIE CI INE.

kali

hej aj candibene su dobre.tiez myslim ze su to kvasinky.ale co mozem odporucit este safolette gel+krem.ma liecive a dezinfekcne ucinky,nizke ph.alebo tantum rosalgin na vyplachovanie posvi.tiez dobra vec

:))

to mozu byt kvasinky,ono sa to casto prejavi pri strese, po antibiotikach, kt. narusaju prostredie v posve, treba ist k lekarke, alebo skusit si v lekarni kupit candibene tablety na vkladanie, tak 2 balenia, to pomaha, mne to lekarnicka predala,ale je to na predpis,