milovanie

loli

Ewička, zle si ma pochopila. Napísala som aký bol prvotný význam (a teda prapôvodný) tohto aktu. Źe účelom a cieľom bola reprodukcia.
Hádam si nemyslíš, že žijem v tomto prasvete...ja som tým chcela len povedať, že nech sme si všetci vedomí toho, že pri hociktorom milovaní sa môže splodiť bábätko. A ak sa toho tak strašne bojíte, tak ešte nie ste pripravené. A čo sa týka mojej osoby, tak ja som sa prvého sexu nebála. Jednak som bola oveľa zrelšia, mala som viacej vedomosti v tejto oblasti a aj môj partner bol odo mňa dosť starší. Takže, ak by sme aj náhodou splodili dieťa, tak sa nám svet nezrútil a nešlo o katastrófu! Pochopené??? Ja som to v zlom nemyslela. A ak chcú sa milovať bez následkov, tak ako píšeš aj Ty, je potrebná dostatočná ochrana. :-)

dada

ewicka suhlasim s tebou sex vobec nieje otom splodit dieta ale otom ked sa dvaja ludia lubia tak su pripraveny sa jeden druhemu odovzdat ktej nesputanej vasni a lasky LOli ty si myslis ze ti ludia co nemaju dieta tak sa miluju len tak snicoho ????

ewička

čože??? loli ty sexuješ len vtedy ked chces mat dieta??ci co za chujovinu si napisala: "jedinym vysledkom tohto aktu malo byt dieta"...sex nie je len o splodeni dietata ale aj o tuzbe vasni a o niecom krasnom..a ty mi nehovor ze si sa prvykrat nebala prveho sexu..ja som sa bala tak ako paradajka a nevidim nic zle na tom ked uz tuzi po svojom chalanovi len sa toho boji...to hned neznamena ze nie je pripravena...len PARADAJKA nezabudni na ochranu !!! drzim palce a ozvi sa ako si sa rozhodla.. =)))

loli

Súhlasim s lori...!!!Každý, kto sa miluje si MUSÍ uvedomiť, že ide predovšetkým o prapôvodný akt reprodukcie. Čiže jediným výsledkom tohto aktu malo byť dieťa. Takže neberte to na ľahkú váhu. A naozj ak máte takéto otázky, svedčí to ešte o vašej nepripravenosti, nedostatočnej teoretickej znalosti. Takže máte čas a študujte, vzdelávajte sa a až potom praktizujte.

ewička

ahoj paradajka..ale neboj aj ja som sa strasne bala - chodila som s priatelom asi tak pol roka mala som 16 on tiez..hrozne som sa bala a ked do toho prislo tak sa nemohol do mna dostat a ani sa nedostal ale to preto lebo som bola moooc stresnuta a nervozna ale druhy krat to bolo uplne super..sme spolu doteraz...neboj sa toho babulka a pripravena si vtedy ked to chces sama..nemoze ta do nicoho nutit..drzim palce !!!!