lubochna

Príspevok v téme: lubochna
kiti

poradte mi ako by som sa dostal do lubochne. Cukrovka mi bola zistená 25,09,2007 glykémie na lačno som mal 30,3, Následná kontrola u diabetologa sa mi to znížilo na 16,5. Od vtedy si pichám inzulín 4 krát denne . Glykémie si snažím udržiavať ale nedarí sa mi. hoci držím dietu. Ale chlebové jednotky sa snažím prerátavať ale je to tažké...

lesana

Ked chceš ist do Lubochne si na velmi dobrej ceste su tam velmi dobrí odbornici super ludia s velkým srdcom aj ostatný personal snaž sa dostat na edukačny kurz tam sa naučiš to v čom maš medzery zavolaj si tam ale asi sa tam dostaneš až v r.2008 Bola som tam a patrí im veľke dakujem .Mnohí diabetologovia anbulantní mali by sa učiť o pristupe k pacientovi a nie mať zaujem iba o svoju súkromnu ambulanciu,kde vam sestra povie ked chcete vedieť SJ sa dohodneme na stretnuti ale to si musite priplatiť prajem Vám aby ste sa tam dostal a spoznal ludi ktorí svoju pracu robia s laskou patrí im veľka vdaka

moniqa87

najlepsie bude asi zavolat priamo do lubochcne a tam sa informovat, teraz tam maju dost plno, tak si asi aj ked sa objednas budes musiet par mesiacov pockat...
alebo sa informuj u svojho diabetologa, ze ci by ti nemohol dat odporucanie, ale stretla som sa aj s takimi diabetologmi ktori pacientovi vobec nemaju ochotu v tychto veciach pomoct, takze najistejsie je tam zavolat