pleť

Príspevok v téme: pleť
Werner

ahojte, neviete mi poradiť ? občas sa mi na tvári, hrudi a ramenách vytvoria také vyrážky ako pri puberte, mám 18 rokov a tie akné, či ako to nazvať, nemám stále, nedá sa toho nejako zbaviť ? ďakujem trvá to niekoľko dní...(1-3) a potom mám pleť zasa ako bábätko, neviete od čoho to môže byť ?

dorka

no je viac moznosti a jedna moze byt aj stravovanie alebo uzivanie nejakych liekov alebo neprelieceny virus no neviem .podla mna to nemusi byt vysledok terajsieho stravovacieho navyku alebo sposobu zivota.

Werner

problém je ale v tom, že ja sladké moc nemusím...čokoládu tak často nejem...ani nič sladké, iba také minimum, som neustále v pohybe...a mastné som už hodnú dobu nemal v žalúdku

dorka

podla mna nespravne stravovanie.telo potrebuje vylucovat naukladane jedy a skusa to aj formou vyrazok.treba urcite vynechat cookoladu, sladkosti ,alkohol, mastne jedla kysle jedla...treba si tu precitat prispevky o stravovani....atd.tiez som len v zaciatocnom stadiu zistovania co mi hovori telo.:(((((

Best trance girl

takze som to dobre pochopila,ha. Som si spomenula na tvoju odpoved, ze hlavne oralne, ci ako to bolo, no a hned som si povedala, ze to musel napisat chalan..ha. Nooo, tak potom neviem, mozno jes vtedy viac sladkeho alebo mastneho