Poznate ju?

kessy

4 tima:to je jasne ze by tak vyriesila dva problemy,ale ja hak este nechcem,ked ju budem potrebovat tak si o nu popytam aj sama....preto mi to prislo divne,ze predpisuje hak automaticky a ani nevie ci dana pacientka je v takom stadiu chodenia s priatelom,ze tu hak aj vyuzije...chapes?

tima

ja mam taku podobnu doktorku asi, len v inom meste.ved mala pravdu, zabije tak 2 muchy jednou ranou. mne HA pomohla velmi v tomto smere(predtym som mala velke problemy) a zabila 2 muchy jednou ranou. :-)

kessy

je pravda,ze posobi trochu zbrklo....mozno je len taka rychla a dlho sa nenatahuje....ked som bola u nej 1x tiez som od nej odchadzala so zmiesanymi pocitmi,vsetko prebiehalo ako na beziacom pase....no myslim si,ze keby si sa jej chcela nieco spytat,tak ti odpovie a vsetko vysvetli....sice je rychla a taka pojasena,ale mne pride mila,ved sa aj porozprava,povypytuje....ale ked pridem mozno za nou nabuduce tak budem mat iny nazor....a ked sa ti nebude pozdavat tak ju kludne zmen....ja ked som chcela aby mi predpisala nieco na velke bolesti pri menstr.tak ona:antikonc...a ja ze nie....ona:mas priatela? a ja ze ano...ona:tak tym by sme zabili dve muchy jednou ranou....to bolo dost divne,ale nevadi...uz je raz taka

Best trance girl

Ja tiez, ale nepride ti divna? Neviem, mne sa zda, ako keby vsetko len tak odflakla, aby mala cim skor pokoj. Poznam jedneho chalana, co u nej praxoval ci co a ma od nej odhovara. Teraz som mala jeden problem a len ma narychlo vysetrila (asi 10 sekund), dala mi lieky a hotovo. Vobec nic mi k tomu nepovedala..