candida albicans komplex

runo

Ahoj Zelka.Mne to zistili z výteru hrdla a nosa, mala som škaredý kašel, a po mesiaci tiež gynekológ.Dostala som na candidu tabletky nizoral, krém, čípky, a tak ako ja tebe aj mne pomohli ľudia cez internet,,zdravia,,.Držím prísnu dietu bez cukru, droždia a múky, berem Lactobacillus Acidophilus,kvapky Candimin- oregánové kvapky,pijem čaje zelené,čaj anticandim, čaj Mate to je všetko dobré na pliesne,predpísali mi prášok na posilnenie imunity čo bolo veľmi zlé.Mne to pomohlo.Je pravda že som aj schudla, ale to každá žena privíta s radosťou. Ahoj erika

zelka

Nie som si ista... v minulosti som sa uz dvakrat liecila na kvasinky, teraz mam znizenu imunitu a gynekol. problemy, tak predpokladam ze to bude ono. Zatial uzivam Gyntima cipky, moc to nepomaha, len ma to precisti trosku :-( Je to neprijemne...

runo

Zelka prvý mesiac som úplne vynechala múku aj celozrnnú.Teraz používam celozrnnú špaldovú, kukuričnú múku.

RNG

Na osobny, musis mi dat svoju e-mail adresu.
Na moj dovoz na Slovensko mas reklamy Doplnky vyzivy(RNG...)na boku alebo spodku tohoto fora uz mesiace(reklamy Google)

runo

Nato som ani nemyslela ,čiže priznávam nevedela, ani sa nezaobrala .bola som rada, že som to konečne našla, kde sa dá dostať bio prosila by som kontakt.Ďakujem