Sex s rovnakým pohlavím

jo

akoze keby som ja baba tak som urcite bisex... ale ked si mam predstavit dvoch chalanov, to je skratka uplne o niecom inom.. bo baby take nezne ked su.. ale chalani fuj!

frantik

raz som sa u kamosa strasne opil. Boli sme tam s kamosmy mal so fakt hrozne okno a rano ked som sa zobudil uz doma tak prisiel za mnou kamos a povedal ze som ho honil kamosovi s hubou som sa muho ani nedotkol ale bola to len rucna praca. Prislo mi to velmi trapne a doteraz sa za to hanbim. NIESOM GAY ale niekedy ked ma ten doticny stretne tak do mna podpichne a ja to neznasam nechcem aby to vedeli ostatny. Uz je od toho asi dva roky a stale ked si na to pomyslim tak sa mi dviha zaludok.Na 100 percent viem ze mne sa strasne pacia baby.

matt

...dve babiky v posteli to je krasny a vzrusujuci pohladt, dvaja muzi :) to je podla mna pruser... mozno preto ze som chlap, ale co viem tak sa to ani zenam nepaci... proti gayom nemam vobec nic, ale bezi mi mraz po chrbte, ked viem co si predstavim ja, ked vidim krasnu babiku a ked potom viem ze ten dotycny je gay a pozera sa s hlavou plnou takychto myslienok na mna... :)

zuzca

ja som to s babou ešte neskúšala,no už dlho nad tým rozmýšlam ake by to mohlo byť krásne. rada by som to skusila, no ešte na to nebola priležitosť...lesba niesom...lebo viem že chlapov mam rada...ale počula som že s babou je to nezabudnutelné...

...!

ja s kamoškami ked máme dámsku jazdu tak tam nechýbajú ani pusinky, je to zaujímavé dráždivé a všetky sa pri tom bavíme, ale keď na to prídu nahodou naši chalani to je potom trapas, ani by ste neverili že žiarlia dokonca aj na toto

bubuki

dve baby maznajuce v postely je krasna vec.... preco nie! A priznajte sa chalani, kazdy po takom pohlade tuzi a rad by sa pridal! ...ale dvaja chalani v postely-nic muzske v tom nevidim!

puufko

ked som bola mala hravali sme sa hry-ale sme sa len bozkavali.ale to bola fakt len hra a sice nerada na nu spominam.ked tu kamosku stretnem vzdy si na to spomeniem aje to dost neprijemne.no a juro....nemyslíš siže si trochu dosť sebecky?zamysli sa nad sebou.nechaqpem ako to 2 xalani mozu robit.je to zverske.pri babach je to normalnejsie preto lebo sa potesia navzajom a xalani...to je pozitok jedneho a druheho rozdrasany konecnik