poradte,pomozte

Príspevok v téme: poradte,pomozte
gretka

Prosim vas poradte mi a pomozte. za 10 dni mam stuzkovu a potrebujem schudnut.vlastnou vinou som v kratkom case pribrala 14 kg a teraz sa nevmestim do siat.zmierila som sa s tym ze si budem musiet zadovazit nove ale skuste poradit ako mam co jajviac schudnut? potrebujem program zatial iba na tychto 10 dni,po stuzkovej planujem prejst na 90-dnovu

:)

milá dewy, prečítaj si radšej jej tému v komunitách PPP-anorexia, bulímia s názvom "čo mám robiť" a potom môzes dávať takéto super rady. Najhorsie je snazit sa rýchlo schudnút kvôli nejakej udalosti.

dewy

Ahoj gretka, kedze viem, ake to je, ked sa blizi stuzkova a ty nemyslis na nic ine, len na to, aby si vyzerala dokonale krasne, tak sa ti pokusim pomoct. Neviem, za aky cas si pribrala 14 kil, ale hovori sa, ze za taky isty cas by si mala tie kila dat dole...teraz ti napisem par bodov, podla ktorych by si mala dalsich 10 dni fungovat. V ziadnom pripade si nemysli, ze vsetko, co napisem je spravne a zdrave, ale mimoriadna situacia si vyzaduje mimoriadne riesenia!
1° najblizsich 10 dni vyluc chlieb, rozky, bagety, teda vsetky druhy peciva! Mala by si mat mensie brucho...
2° vela, vela pi! Najlepsie neperlivu mineralku a rozne cajiky s citronom (stahuje zaludok) a BEZ cukru. Nalievaj sa, kedy ta napadne. Zapamataj si, ze cim viac pijes, tym viac skodlivych latok vylucis z tela a hlavne - tym mensie brucho...
3° zajdi do posilky - aspon 5x do stuzkovej- behaj na beziacom pase, steppuj, posilnuj brucho, uvidis, budes sa citit skvele ;)
4° chod na velky nakup a kup si jedla ako - jablka, hrozno, citrony, spaldove chlebicky, maces, paradajky, uhorky, papriku, cottage cheese, activia jogurty, acidofilne mlieko (nie ochutene), mrkvu, brokolicu, 30% syr, nejake musli, bezvajecne cestoviny + potraviny, ktore ti neuskodia, a ktore ti chutia...ale pozor! Nesolit, nekorenit, necukrit, to vydrzis...pripravuj si rozne salaty, fantazii sa medze nekladu. No nikdy sa nenajedz tak, ze budes mat pocit, ze prasknes, vsetko s mierou...dufam, ze k sladkostiam sa nemusim vyjadrovat, ak mas chut, tak si ich rovno prilep na zadok alebo brucho a usetris tym pracu svojmu telu...
5° po 18. uz do kuchyne ani nechod, vecer ku telke si sprav nejaky cajik a snaz sa ist spat skor, spanok je dolezity aj pri chudnuti!
6° postaraj sa o opalenie, tmavsia pokozka vyzera stihlejsie ;) ja osobne som sa bola dat nastriekat bronzovou farbou, vyzeralo to prirodzene a nie je to az take skodlive ako solarko...
7° ak som nieco zabudla, alebo sa chces este spytat, tak rada opdisem

Prajem ti, aby si to zvladla a aby bola stuzkova jednym z najkrajsich dni v tvojom zivote ;)

mv

ak si tá grétka, ktorá tu vypisovala, ze ked leží, tak ju tlačia vlastné kosti a neustále vracia, tak sa zobud dievča!!