Bolest zubov

acky

inkalinka dakujem.Bola som na pohotovosti a zub my otvorili.Odumrel my nerv a zacal my tam hnisat .Velka vdaka po tvojom odpisani som to radcej riesila zubarom.Bolesti hned ustupili a konecne my je fajn.Takze ti moc,moc dakuuuuuujjjjeeeemmmmm.

inkalina

acky, je to už dlho, ako píšeš a je to dosť podozrivé...Mimochodom čo je to za zubára, ktorí opraví 7 zubov naraz v jednom sedení??? Skratka dávaj si pozor, ak sa tie bolesti budú šíriť a budú mať pulzujúci charakter, choď radšej tej tvojej zubárke a nech ti nájde ten zub, ktorý robí problém(ak to dokáže), nech ti ho otvorí. Nie je to sranda, môže vzniknúť aj zápal okostnice...

mirka19950

no mna kazdy den boli jeden (asi) zub ale ked to ma bolel davnejsie a potom prestal a tento tyzden zas aky je na to nejlepsi liek?

acky

moze my niekto poradit?pred4 dnami som si dala naraz urobit7 zubou .od vtedy mam silne ,trhave bolesi s prestavkami.Bez liekou nevydrzim boli ma uzaj sanka ,spanok a ani sama neviem ktory zub .Boli ma len lava strana .Mala som zlomeny zub ktory my zubarka zablombovala .Aj ma upozornila na bolesti ,ale nieje to nejak dlho?prosim poradte.

mzr

DObry večer,
ja mam taky problem ze uz asi tyzden mam bolesti pulzujuce a nejako mi nevedia pomôct neviem co uz mam robit bez tabletky to ani neustupi...

zuzka-boľavýý zúbok

zdravím...už 3 dni ma bolí zub.bolieval ma aj predtým,ale len občas a zabrala tabletka...teraz to však bolo3dni vkuse...bola som u zubára,zrobil mi to,ale potom to bolelo ešte viac...ak to neprejde,co mám robit?môže byť tá bolesť z toho,že bolo zo zuba odštiepené?mám na ňom aj blombu asi spred roka...vopred vďaka za \"radu\":D

sany

Dobrý deň!
Môže mi prosim Vás niekto poradiť? Bola som na pohotovosti a vytrhli mi bolestivy zub... Lenže už je to tretí deň a stále to je opuchnuté, bolestivé, je tam asi aj hnis... bez brufenu sa to nedá vydržať!

kuboo

no diky :Dzajtra rano idem do zubara tak mi držte palce....asi tam mam vačok dufam lebo nechcem mat zapal okostnice ani nič take