Bolest zubov

telefonbudka

Ahojte uz asi 10 rokov som nebol u zubara viem ze raz tam pojdem ale ja ked tam idem mam taky strach a zaludocne problemy ze raz som si pustil aj v kresle nastastie len prd.chrup mam v zalostnom stave skoda usmevu.Neviete o niekoim kto mal takyto problem a ako sa mu ho podarilo vyriesit.Dakujem

blbe zuby

ja mam 3 dni vytrhnuty zub 3dni som na tabletach od bolesti a dnes mi do rany dali dren hrozne to boli.bolest je taka ze nedodrziavam odstup od tabliet a odstup mam iba 2 hod.ako to stlmit?vie to niekto?

lenkaa321

...už ma boli zub asi 3 dni. už mi ani nepomáha ibalgin, čo mam robiť?k zubárovi pôjdem až pondelok, ale čo budem robiť dovtedy?poradte..

szindi

dobry vecer co mam robyt odlomil sa mi pol zubu a strasne ma to boly us ani tabletky nepomahaju TAKU BOLEZT MAM NEVEM SA JAZYKOM DOTKNUT LEBO AJ TO BOLY :(

petullla

rýchla pomoc... pri bolestiach si priložte niečo studené, najlepšie ľad na spánky, ale nie dlho. pomôže rýchlo aj cesnak rozkrojiť na poly a dať ho medzi líce a dásno. potom navštíviť zubára. ked hnisa nad zubom teda dasno,zub treba von,to už je napadnutý koreň.to vám budu zbytočne plombovať. inak aj nejaká drahšia biolampa ked nasvietite na zub 5 minut tak bolesť zaiste ustúpi a prejde veľmi rýchlo aj zápal a rýchlo vyhnisá. BIOLAMPA je ako poklad v dome. dokáže vyliečiť aj citlivosť na chlad,teplé...a dokáže popritom vyliečiť aj ustnu dutinu od áft...

som bezradny

ahojte vie mi niekto poradit co mam robit ak ma bolel zub spravil sa mi nad nim vacok aj z hnisom vsetko prebehlo tak ako malo zub prestal boliet ale vacok m vobec nezmizol a stale ho tam mam uz asi mesiac ale nic ma neboly a niako ma to neobmedzuje dakujem

danka.g

Poradte. cca pred 2 tyzdnami som bola u zubarky s jednym zubom ktory ma dlhodobejsie bolel na horuce, studene atd.. zrengenovala mi to vybrala blombu , potom iba zacementovala ci jak sa to vola a nechala tak..
no bolesti nezmyzli s tym tzubom uz probelmy nemam teraz ma boli cela lava strana hore aj dole, neviem ktory konkretny zub by to mohol byt, staci ze idem po vonku a rozpravam idme sa zblaznim od bolesti, to iste pri polievke, caji a pod... ale nielen ze mi to reaguje na teple, studene, ked nieco take zjem alebo vypijem potom ma ot boli aj hodinu intenzivne a potom sa ot ukludni ..rovnako ani ked spim nemozem byt otocena na tu stranu lebo aj vtedy ot zacne boliet...k zubarke som objednana na 6.4. , momentalne marodi...neviete cim to moze byt? s konkretneho zuba, pripadne nejaky zapal??? ja viem ze vy nie ste zubari ale pytam sa ci sa niekto s niecim podobnym nestretol..