som normalna? 8(

Príspevok v téme: som normalna? 8(
kristinka

awojte..newiem ako to napisat..no zacne takto..mam priatela uz asi rok a pol..hrozne moc sa milujeme..a stale wiac a wiac..hm..no a ten problem..tak ten sa wola SEX..proste ja w nasom wztahu wobec nepotrebujem sex..naozaj..keby mi teraz powedali ze na swete prestane existowat sex, tak ma to dokonca aj potesi..8(( a ja newiem preco..trapi ma to hlawne koli mojmu priatelowi, ktory milowanie miluje..no ja sa newiem niekedy donutit..8( musim podotknut ze on je moj prwy a niekedy mam pocit ze ma to pri milowani tam aj boli..newiem ako to napisat..nie je to normalna bolest..taka mierna..je to take zwlastne..moze to sposobowat kondom?bo bez kondomu mam pocit ze je to uplne ine..hm..8( mal niekto takyto problem ci uz psychicky abo fyzicky.. dakujem..8(

aria

Ahoj, velmi dobre poznam ten problem. Moj priatel tym neskutocne trpi, pretoze ja som zasa clovek, ktory povie ak nema chut a malokedy sa premozem. Tento stav som ale pripisala HAK, takze som ju vysadila a teraz zacinam prvy mesiac bez nej. Ja mam vsak problem v tom, ze my mame viac/menej vztah na dialku a vidame sa iba cez vikendy. A niekedy cez tyzden sa idem zblaznit tuzbou po nom a ked sa potom stretneme, tak nic... Nie je to o tom, ze by ma nepritahoval, alebo nevzrusoval. Velmi ho lubim a som pri nom neskutocne stastna. Uz som mu aj povedala ze mi vadi to, ked cely den rozparava o tom, ako sa vecer budeme milovat. A musim povedat ze to troska pomohlo. Ale aj tak su vecery, ked sa snazim zaspat skor ako pride zo sprchy :o). Tak neviem kocky, mozno je to psychycky problem a ak poradite co s tym robit budem rada. Ale skutocnost je taka, ze som si povedala, ze nebudem mysliet len na to, ci mam, alebo nemam chut, ale budem si zit tak ako to ide a snad to casom pride samo...

sii

ahoj, skuste romantiku, sviecky, prijemnu hudbu, masaz, to vsetko pomohlo mne, a co bolo pre mna velkym plus, bol spontanny sex, bez nejakeho predprogramovania, uz hodiny do predu. Proste doprajte si cas, aj pol roka abstinencie, chodte niekam na vylet, proste pridte na ine myslienky ako len sex. Chlapi myslia len na jedinu vec na svete a to je sex. Nenechaj sa ovplyvnit a donut aj jeho mysliet na nieco ine. Uvidis zlepsi sa to. vela stastia

orešanka

Myslím, že ide hlavne o psychiku. Mala som a občas ešte mávam tento problém. Mám už 3 ročného syna a po pôrode môj sexuálny apetít klesol na 0 ak nie ešte hlbšie. Časom sa to trošku upravilo ale stále som sa sexu vyhýbala kedy som len mohla. Prišla som na to, že som oveľa viac unavená ako môj manžel. On prišiel z práce a oddýchol si ale ja som varila spratávala a starala sa o malého. Jasné, že mi pomáhal ale vedel vypnúť a ja nie. Ďalší problém bol asi v tom, že po dlhšej abstinencii (2 týždne)bol oveľa rýchlejšie hotový a ja som z toho takmer nič nemala. Nenávidela som rýchly sex a začali sa problémy aj vo zvťahu.Vždy ma trápilo, prečo nemôžem mať väčšiu chuť na sex a často som sa nútila a čakala som kým to skončí len aby som ho uspokojila. Boli sme veľmi vystresovaní. Moje riešenie - začala som si hovoriť čo chcem ja. Žiadne rýchlovky - dlhšia predohra, pri ktorej sa vzrušenie oboch vyrovnáva. Vždy som bola po zadu. Najprv mi bolo nepríjemné aby ma orálne vzrušoval ale stále sa zlepšuje a ja sa konečne teším na milovanie s ním. Dúfam, že Vám niečo z tohto pomôže.

safirra

kristinka, akoby si pisala o mne:( ja som sa snazila prist na ine myslienky, alebo prekonat sa. dokonca bol taky zlaty ze mi dal cas, nerobili sme to dva mesiace a ked to bolo zase, bolo to take iste ako predtym, neviem co mam robit, sme spolu uz styri roky a nechcem ho pre to stratit, ale takto to nie je dobre ani pre neho a ani pre mna. Ked niekto tento problem vyriesil, nech da prosim vediet:))

kristinka

awoj sii..mas prawdu mozno to je wekom..mam 20r..no musim powedat ze on mi wenuje az prilis pozornosti..stale o mna stara..aby som sa mala dobre..aby som bola ten najstastnejsi clowek na swete..aj pri sexe sa snazi mi dat wsetko co mi na ociach widi..8( newiem kde je problem.. stale si myslim ze asi w mojej psychike.. myslis ze nieco w mojej psychike moze sposobowat aj niekedy nie moc prijemny pocit pri milowani..? 8(

sii

ahoj, ja som mala dlhe roky problem so sexom. Je to len psychika ktora nas blokuje. Ak tvojho priatel naozaj lubis ako pises tak mu povec co by ta potesilo pri milovani. Mozno sa nevies donutit preto lebo potrebujes viac pozoronosti ktoru ti on mozno nevenuje. Ak ta ma rad tak to pochopi a bude sa snazit ti vyhoviet. Ukaz mu ako sa ta musi dotykat aby si aj ty mala chut na sex. Ta bolest moze byt sposobena tym ze nie si dostatocne vzrusena inak kolko mas rokov? Zeny zvyknu dozrievat a tym sa meni aj chut na sex, ale aj jeho prezivanie.