ppp, posttraumatický stresový syndróm, depresia

Aamal

ano, impulz bol, skôr bolo niekoľko a myslím, že jedlo začalo kompenzovať to, za čo som z veľkej časti nemohla. ja si všetko o ppp viem vysvetliť, aj iným by som to vedela všetko vysvetliť, ja by som dokázala aj presvedčiť ako to chodí a že s tým niečo robím. no pravda je taká, že hlavne o tom kecám, že pre to niečo robím aby som sama sebe naklamala. stale sa s tým osvietením, že v tom lietam, neviem celkom vnutorne zmieriť.
kery ako si sa s tým zmierila?

kery

ano nabalene..a na tebe je odbalit ich-vies ony su totiz povodcom problemov,ktore opisujes aj tam hore....treba sa zmierit so vsetkym a pochopit,ze tak ako to je je spravne :-)

Aamal

hej teraz. určite som to nerobila vedome a sa aj zadarilo. robila som to, čo robim skoro každy deň. do prace a tancovať.
je tu niekoľko problémov, ktoré sa nejako pomotali už dávno a neviem si utriediť čo a ako. prečo už neriešim. mam to aj v názve témy. a ešte okolo toho nabalené...

kery

musis prist na to co je korenom tvojich problemov....a ak na to prides a budes sa snazit s tym vyrovnat,posunie ta to dalej ;-)

kery

a az teraz si na to prisla :-))))ale mozno si to aj robila,len si si to neuvedomovala,hm?ako si travila posledne dni?

Aamal

musela som až nejakú chvíľu porozmýšľat ale prišla som nba to. dosť neskoro:( mala som si každý deň nájsť hocikedy chviľočku pre seba, zavrieť oči na par minút a len tak nerobiť nič. ale no čo, priznám sa.

kery

ale sama iste dobre vies,ze ta sila je v tebe,treba ju len najst a vylakat zo skryse...:-)a aku si mala domacu ulohu ak smiem vediet?:-)