laska cez internet

tvojdudrosko

Ahoj Zuzka.Asi pred 10-11 mesiacmi som na zoznamke nasla jeden inzerat,ktory bol iny,ako tie ostatne.Velmi ma zaujal a mala som pocit,ze ten cloviecik mi vidi do duse a napisal to aj za mna.Odpisala som,aj ked som nesplnala podmienku veku-povedala som si,ze nemozem nic stratit.Odpisal mi, vymenili sme si zopar e-mailov,kde zoparkrat spomenul,ze by sme sa mohli stretnut a zajst niekam na kavu.Nebola som proti,pretoze mi bol velmi sympaticky a mala som pocit,ze som sa donho zalubila snad hned po precitani inzeratu.Pre rychlejsiu komunikaciu sme si vymenili cisla na mobil,pisali sme si sms a cim dalej tym viac som bola presvedcena o tom,ze toto je muz,s ktorym si budem velmi dobre rozumiet.Po prvom stretnuti nasledovali dalsie.Asi 2tyzdne po prvom stretnuti ma pozval na chatu s jeho priatelmi.Nebola som si ista,ci je to dobry napad,ale pozvanie som prijala,pretoze som ho chcela spoznat. Na chate sme sa dali dokopy a uz sme spolu krasnych 9 mesiacov.Nemali sme to vzdy jednoduche,ale lubime sa a vsetky problemy riesime spolocne.Aj vam prajem,aby ste nasli svojich princov a aby ste boli stastne.

sašenka

Ahojky, ja mam skusenost, spoznala som cez net moju draku polovicku.....no kym sme sa naozaj stretli presli 4 mesiace a odvtedy za mnou chodil pravidelne z robotky alebo ked mal volno apredstavte si presne rok po nasom prvom real stretnuti ma poziadal o ruku, bolo to velmi dojimave aj romanticke............dnes sme spolu uz 5 rokov v manzelstve, velmi stastnom plnom lasky......takze verim v net lasku.....musite ale aj vy verit.....pááá.

prihama

fuu..no ja mam s tym skusenost a dost velku:)) taaakze..laska cez internet sa da..urcite sa da..a je to mozno este ovela krajsie ako skutocny vztah... ..je to velmi krasne:))...ked cakate napr dva, tri tyzdne na niekoho..a kazdym dnom ste tak prijemne nervoznejsia ze uvidite svoju lasku...takto som prezila vztah ktory trval 2 a pol roka..ale Bohuzial sa nieco stalo:/ neviem ani ja ze co.ani on..ale vytratilo sa odtial nieco..prave ked uz je moznost aby sme boli aj trvalo spolu..tak sa to skoncilo..asi je to akasi dan za tu dialku.....skusila som hladat niekoho normalne, ale asi mi je sudene mat niekoho "na dialku":))..urcite to odporucam..podla mna je to perfektny test pre vnutro..aspon clovek zisti, co vsetko je ochotny vydrzat koli cloveku, ktoreho miluje...z:)

Jarka77

Kazdy vztah je loteria bud vyjde alebo nevyjde. Ale prajem vam baby nech vam to vsetkym vyjde ci uz cez net alebo inac aby ste si nasli tych pravych radsej dlhsie cakat ako mat niekoho len preto aby clovek nebol sam.

safirra

Laska cez internet je mozna..a je o to krajsia ze ked sa stretnete naozaj, uz o sebe budete nieco vediet:))
ale nie kazdemu to vyjde