laska cez internet

jarul

mila zuzka. cez internet som sa zoznámil s babenkou do ktorej som sa zamiloval po stvormesacnom spoznavani sa. zili sme spolu 13 mesiacov.
boli to krasne chvile. pre oboch. pre mna to bola laska, pre nu peniaze. ale čo.....neskoro je rit bit ked sa posere......

tvojdudrosko

morca:Ahoj,ak sa smiem spytat,preco mate problem so stretavanim sa?Ja som na tom nejak tak,ze priatela vidim len v pondelok,stredu a piatok a raz za mesiac aj v sobotu,ked ideme na disku,ale uz sa to zacina trosku vylepsovat.aspon dufam.myslim,ze uz po tych nekonecnych hadkach prisiel na to, preco chcem byt s nim aj cez vikend.tak drzte palce :)

change

ja poviem len tolko...Vlaske ziadne obmedzenia niesu mozes hu najst vsade ale aj nemusis je to cisto o nahode a je jedno ci je to tam alebo tam....Ale je pravda ze cez internet je to skor menej uspesne pretoze za comp sa clovek dokaze dobre schovat ale je pravda ze ja som ju tam nasiel :))))

morca

mne sa podarilo najst lasku cez internet.a dokonca chystame aj svadbu v buducnosti :) len horsie je to zatial so stretavanim sa :)

monika250987

Ahoj,ja tu neopisem svoj pribeh,ale pribeh svojej kamaratky....boli sme spolu v Londyne a pracovali sme ako au-pair...cize nuda..kazdy den sme sedeli na nete...ona sa tam zoznamila s jednym chalanom...najprv mi o nom nechcela nic povedat lebo nemal dobru povest...bol synovcom jedneho z najznamejsich mafianov na SVK..a on sam patril medzi nich,ale tvrdil,ze uz s tym skoncil...veeelmi sa tesila domov..pretoze mali sa stretnut...zavolal ju ku sebe do bytu...nakupil jej kopu darcekov,rozmaznaval ju a samozrejme spali spolu..ona bola z neho vazzne mimo,proste siedme nebo....a ked uz bolo po vsetkom,tak jej oznamil,ze to bol len flirt,proste bolo co bolo uz nebude a je koniec...ona to brala veeelmi tragicky,proste citila sa ako spina....po par mesiacoch bola zase na nete a dohodla si schodzku s jednym chalanom s ktorym su spolu uz pol roka a fakt si rozumeju....peti,prajem ti,aby si bola v zivote stastna...LT

minotaurus

mojej laske...aj ked je to neskutocne bolestive..takto milovat,milujem ta!tak ako pride do zivota cokolvek ine prisla si mi do zivota ty..takto na internete..ze je to laska viem uz dost dlho..tish milujem ta!

TZ1

Laska cez internet to dobrá vec ja vymišlam basne len o laske či prírode a smutku či živote no nie každé dievča my píše niektore chcu vediet len jedyné gdo som no nie.

zuzka :)

Dakujem vam vsetkym. Velmi mi to pomaha, ked vidim, ze aj tato cesta lasky je mozna a uskutocnitelna :). Zatial papa.