Liečba pijavicami

Príspevok v téme: Liečba pijavicami
susiquatro

ahojte. Veľmi by som vás poprosila, ak niekto vie o nejakom ľudovom liečiteľovi, ktorý lieči pijavicami o kontakt. Kamoškina mama má hroze škaredé kŕčové žily a chce to vyskúšať pijavicami. Bojí s ich ale sama použiť doma. Sme z pPrievidze, ale nie je problém ho ísť navštíviť. Ďakujeme. príp. mail susiquatro@azet.sk

sendy

ludkovia kto mozte napiste mi prosim niekto kontak na nejakeho ludoveho liecitela, co lieci pijavicami. sendy.m@zoznam.sk, dakujem

Soraja

ahojte, no moj ocino ma take stvorenia doma, nie je pravda, ze sa mozu pouzit iba raz. Iba tolko ze pijavicu musi pouzivat iba jeden clovek, nie viac clenov rodiny. Pijavice mozu sat krv tusim kazdy druhy tyzden, bo musia oddychovat, moj otec ich ma viac,aby si mohol davat kazdy tyzden. Nie je to nic zlozite, netreba chodit k liecitelovi, staci si ich dat na problemove miesto, oni s aprisajua ked sa nacecaju pekne sami odpadnu. Len potom ich treba posolit a vytlacit z nich krv, lebo inak zdochnu. Atiez im treba kadzdy reti den menit vodu, to uz aj vidiet na vode, ze kedy treba menit. A voda je najlepsia z artezskej studne, z vodovodu urcite nie. A mozem zarucit ze na 100% pomahaju, mal nepriechodne cievy a pomohlo mu to, nastastie, inak by to dopadlo hrozne, toto bola jeho posledna sanca a pijaviciňky pomohli. Od pani od ktorej kupoval, ich pouzivala tiez a pomahali jej aj na krcove zily. ale treba skusit, väcsine ludi to pomaha, urcite to neublizi:-)

Lenush

liecba pijavicami je bezbolestna, mozete citit maximalne jemne skrabkanie. cely proces trva priblizne hodinu. pijavica sa prichyti a sama odpadne ked sa napije "do syta". pijavica saje len zlu krv, takze sa nemusite obavat, zeby ste mali nedostatok krvi v tele ;)

jan janco

mam stale chore deti a chcel by som vyskusat liecbu pijavicami. hladam nejakeho fundovaneho odbornika ktorz sa touto liecbou zaobera. dakujem

34janaka

Ahojte.Pridavam sa do doskusie o liecbe pijavicami.Ja mam tiez hrozne nohy vdaka krcovym zilam.O LIECBE PIJAVICAMI SOM ESTE NEPOCULA.NAPISTE PROSIM VAS AKO TO LIECENIE PIJAVICAMI PREBIEHA A KDE ALEBO U KOHO SA DAJU ZOHNAT.FAKT TO LIECI?

pipa

Pijavice su slachtene-chovane v laboratoriu. Avsak pouzit by sa mali len 1 krat kvoli infekciam. Urcite ti neuskodia viac ako operacia. Po operacii ti krcove zily znovu narastu, ale este väcsie. Starat o ne by ste sa mali predtym prirodnymi prostriedkami, nie az ked je nutna operacia.

aduska174

Ľudkovia neviete mi poradit neakeho ludoveho liecitela, ktoreho by sme mohli kontaktovat. Ide o krcove zily. Neviem, lieci sa to aj v nejaych ambulanciach na Slovensku. Prosim kto ma neake informacie poslite mi ich mailom. Vopred Vam dakujem...