Liečba pijavicami

Príspevok v téme: Liečba pijavicami
susiquatro

ahojte. Veľmi by som vás poprosila, ak niekto vie o nejakom ľudovom liečiteľovi, ktorý lieči pijavicami o kontakt. Kamoškina mama má hroze škaredé kŕčové žily a chce to vyskúšať pijavicami. Bojí s ich ale sama použiť doma. Sme z pPrievidze, ale nie je problém ho ísť navštíviť. Ďakujeme. príp. mail susiquatro@azet.sk

jiranda

ahojte vsetci navstevnici fora! mala by som na vas jednu otazku. moja mama ma problem s krcovymi zilami. prave pre tento problem sme si zaobstarali pijavice. asi pred tyzdnom sme sa prvykrat odhodlali pouzit ich. boli sme mimoriadne spokojni, vsetko prebehlo tak ako malo. lenze! ked sa uz poriadne nacucali a boli plne tej krvi, sami aj odpadli - vtedy sme vzali maly tanierik, na ktory sme nasypali sol. vsetko toto sme si nastudovali od jednej odbornicky. pijavice zacali "vypluvat" vsetko tu krv na ten tanierik. ked uz skoncili opat sme ich vratili do nadoby, v ktorej sme ich aj uskladnovali a v ktorej sme im vymenili vodu. na druhy den sme ich prisli skontrolovat a oni nejavili ziadne znamky zivota! najskor sme si mysleli, ze iba odpocivaju po takom zakroku, lenze ani po tyzdni sa nijako "neprebrali" k zivotu. preto by som sa vas rada spytala, kde sme urobili chybu??? co sme urobili zle, ze nam museli skapat? nebola to lacna zalezitost a chceli by sme si objednat nove, ale mame strach, aby to nedopadlo takto isto. kto sa v tom vyzna a vie, kde sme urobili chybu, prosim ho, aby nam dal vediet. velmi pekne dakujeme!!!

jiranda

ahojte vsetci navstevnici fora! mala by som na vas jednu otazku. moja mama ma problem s krcovymi zilami. prave pre tento problem sme si zaobstarali pijavice. asi pred tyzdnom sme sa prvykrat odhodlali pouzit ich. boli sme mimoriadne spokojni, vsetko prebehlo tak ako malo. lenze! ked sa uz poriadne nacucali a boli plne tej krvi, sami aj odpadli - vtedy sme vzali maly tanierik, na ktory sme nasypali sol. vsetko toto sme si nastudovali od jednej odbornicky. pijavice zacali "vypluvat" vsetko tu krv na ten tanierik. ked uz skoncili opat sme ich vratili do nadoby, v ktorej sme ich aj uskladnovali a v ktorej sme im vymenili vodu. na druhy den sme ich prisli skontrolovat a oni nejavili ziadne znamky zivota! najskor sme si mysleli, ze iba odpocivaju po takom zakroku, lenze ani po tyzdni sa nijako "neprebrali" k zivotu. preto by som sa vas rada spytala, kde sme urobili chybu??? co sme urobili zle, ze nam museli skapat? nebola to lacna zalezitost a chceli by sme si objednat nove, ale mame strach, aby to nedopadlo takto isto. kto sa v tom vyzna a vie, kde sme urobili chybu, prosim ho, aby nam dal vediet. velmi pekne dakujeme!!!

jiranda

ahojte vsetci navstevnici fora! mala by som na vas jednu otazku. moja mama ma problem s krcovymi zilami. prave pre tento problem sme si zaobstarali pijavice. asi pred tyzdnom sme sa prvykrat odhodlali pouzit ich. boli sme mimoriadne spokojni, vsetko prebehlo tak ako malo. lenze! ked sa uz poriadne nacucali a boli plne tej krvi, sami aj odpadli - vtedy sme vzali maly tanierik, na ktory sme nasypali sol. vsetko toto sme si nastudovali od jednej odbornicky. pijavice zacali "vypluvat" vsetko tu krv na ten tanierik. ked uz skoncili opat sme ich vratili do nadoby, v ktorej sme ich aj uskladnovali a v ktorej sme im vymenili vodu. na druhy den sme ich prisli skontrolovat a oni nejavili ziadne znamky zivota! najskor sme si mysleli, ze iba odpocivaju po takom zakroku, lenze ani po tyzdni sa nijako "neprebrali" k zivotu. preto by som sa vas rada spytala, kde sme urobili chybu??? co sme urobili zle, ze nam museli skapat? nebola to lacna zalezitost a chceli by sme si objednat nove, ale mame strach, aby to nedopadlo takto isto. kto sa v tom vyzna a vie, kde sme urobili chybu, prosim ho, aby nam dal vediet. velmi pekne dakujeme!!!

miška

nahodou/aj ked už asi neskoro/som našla vašu diskusiu.Evelinu Bielčikovu poznam,robila mi to koncom roka 2x.Som z Trenčína a dostala som sa k nej cez moju kolegynu.Pijavice robia skutočne zazraky.teraz len čakam kedy pride znova.Vyrazne sa mi polepšilo.

samko r.

Mám to pred sebou, tie noviny Nový čas vyšli 26.7.2007 a je to na strane 10, názov " Ľudí lieči pijavicami". Je nejaká Evelína Bielčíková, 38 rokov v Bnaskej Bystrici. Ostatné si už musíš vyhľadať sám... Papá. Ešte dodám reporterku- Martina Kašiarová ma foto Jozef Fabo.

gangy

venujem sa liečbe pijavicami a chcem len podotknuť že pijavicou leakrskou sa da liečit každa choroba indikacii pri liečbe je vela a čo je dobre kontraindikacií je velmi malo. Ak by ste mali viac otazok stači ma kontaktovat:peta255@centrum.sk alebo 0918424689 rada odpoviem na otazky pripadne vyliečim