Baby aky mate nazor na prstovanie ????

mevg399

Sex zoznamka - hespac.com za tie 2 mesiace som si pisal s hromadou bab a stretol sa asi s 5 alebo 6. nehovorim ze to boli vsetko top modelky, jedna bola co sa vzhladu tyka dost velke sklamanie. ostatne v pohode.

unknownname9@azet.sk

A môže mi nejaká baba poradiť ako mám nato ísť, keď to chcem babe urobiť? Pls je to pre mňa dôležité, tak čím skor... Ďakujem

jovana

no mne ked to ten moj robil ja som myslela ze sa zblaznim.. bolo to jednoducho senzacne :)) ale myslim ze to naj ani nebolo to samotne prstovanie ale to ako mi drazdil klitoris... ked ma do toho zacal prstovat to bolo nieco ako bonus... zintenzivnilo mi to orgazmus... takze ja som urcite za :) ale samozrejme... ako tu baby hovoria... len ak chalan vie ako nato .. :)) a baby, nehanbite sa to chalanovi povedat :) nemusite hned tak tvrdo ze je v tom totalna nula.. ale tak ho trochu nasmerovat.. povedat mu co vam robi dobre.. co sa vam paci... vy z toho budete mat pozitok a chalan sa zdokolńali :)) papaa

zuzana175

suhlasim s coolgirl. ak vie chlapec co robi a dievcatu sa to paci, tak preco nie. ved ja som vlastne uz rok iba "prstovana" a s partnerom to mame ako nahradu sexu:( ale zatial sa mi lubi a cim dalej to je lepsie, dosahujem pri tom orgazmus a paci sa mi to.taky je moj nazor

CoolGirl

no z mojich skusenosti..bol aj taky co by to radsej nemal robit, lebo div ma nezodral a orgazmus stale v nedohladne..si myslel aky on je king..a bol aj taky..ze ooou maj god :) xixi..takze plati, ze ak vie co robit a robi to dobre je to nenormalne super...

girlll

jasne ze je to prijemne, ale vsetko zavisi od toho ako na to chalan ide... ako pri sexe... ked je predohra je to ok ale ked baba nie je dostatocne vlhka je to o nicom... je super ked chalan vie co robit a ako :DD