Nočné pomočovanie u detí

BkAmila

Ahoj, nela :)
Mám 12 rokov a ked som mala 10 tak som sa tiež v noci pomočovala. Rodičia s tým nič nerobili, len pomaly každé ráno prezliekali plachtu z postele :D Ja som to brala že to nič nie je, a po cca piatich mesiacoch ma to prešlo.:) Možno to prejde aj tvoju dcéru :) Dúfam :)

BkAmila

Ahoj, nela :)
Mám 12 rokov a ked som mala 10 tak som sa tiež v noci pomočovala. Rodičia s tým nič nerobili, len pomaly každé ráno prezliekali plachtu z postele :D Ja som to brala že to nič nie je, a po cca piatich mesiacoch ma to prešlo.:) Možno to prejde aj tvoju dcéru :) Dúfam :)

BkAmila

Ahoj, nela :)
Mám 12 rokov a ked som mala 10 tak som sa tiež v noci pomočovala. Rodičia s tým nič nerobili, len pomaly každé ráno prezliekali plachtu z postele :D Ja som to brala že to nič nie je, a po cca piatich mesiacoch ma to prešlo.:) Možno to prejde aj tvoju dcéru :) Dúfam :)

ajkaa

u nášho teraz už takmer dospelého syna problém s nočným pomočovaním pretrvával ešte v prvých ročníkoch základnej školy... nijako sme ho za to netrestali, on sám sa za to veľmi hanbil... takže keď čítam, že otec zbije syna za pár kvapiek tak, že sa pociká, je mi toho chlapca neskutočne ľúto... treba mu pomôcť a bitka je ten najhorší možný spôsob, ktorý stav môže akurát zhoršiť... nášmu synovi pomohla návšteva detského psychiatra, kde dostal psychickú barličku v podobe kvapiek, ktoré sa pred spaním kvapkali do nosa... kvapky okamžite zabrali, pomočovať sa prestal a keď sa kvapky minuli, kvapkala som mu už len čistú vodu, no viac sa nepomočoval... postupne sme sem-tam kvapnúť zabudli a tak to akosi odišlo samo do stratena... pomočovanie zmizlo...

harmonia.k

Určite áno má už 10r.väčšinou je treba hladat psychickú príčinu.Pomôct môže aj metoda SRT(vela ludom zmenila život)

padme

Jana, v prvom rade sa musis porozpravat s manzelom. Na vasho syna je to priserny psychicky tlak - par kvapiek ujde aj dospelemu cloveku, ved to mozno ani nevie ovladat. A mozno ma strach z otca, co celu situaciu zhorsuje. Musiste s manzelom tahat za jeden koniec a syna podporit. Chapem, ze manzel chce mat doma chlapa, co sa nepocikava, ale takto ho este vic taci k muru.

ja som s dcerkou skusila detskeho psychologa, nasli sme problemy v skolke a jej stav sa vyrazne zlepsil. na tvojom mieste by som sa poradila s odbornikom.

jana22222222

mam 12 rocneho syna a unika mu len par kvapiek no a ked ideme s manzelom do prace stele ho prideme pozriet do izbi no a on tam ma iba paru kvapiek na spodnom pradle a ked to uvidi manzel tak ho vitiah ne z postele a tak ho zbije ze sa pomoci celi poradte co mam robit

ayurvedsky maser

Pravdepodobne sa u vas jedna o bakterialnu infekciu mocovych ciest. Oslabuje vam to mocovy zvierac a potom dochadza k uniku mocu. Casto to sposobuje aj bakteria Escherichia coli. Prirodzene zije v crevach, ale pri premnozeni potom sposobuje napr. aj taketo problemy s mocovym unikom.
Je vsak lepsie absolvovat cielenu diagnostiku na presne zistenie, ze co vas problem sposobuje. Je to mozne aj u mna v Liptovskom Mikulasi, kde na zaklade testov zacneme ucinnu liecbu bewz pouzitia beznych liekov. Na diagnostiku sa nemusite vyzliekat a ani nosit vzorku mocu. Dalsie info na : mpravda@zoznam.sk
S pozdravom Milan Pravda, Alternativna medicina.

biopich

mozno sikana v skolke - skole alebo mozno problem doma? bud psychika alebo zdravotny problem. Zajdite za odbornikmi ti vam povedia viac na fore urcite sa nedozviete co trapi vase dieta