žihlavka po uziti lieku

Príspevok v téme: žihlavka po uziti lieku
Kiwiak

Co urobit ak clovej ma zihlavku, resdp.alergiu po nejakom lieku.Lieky uziva viac:Diaprel, corvatom,verospiron, plavixquamatel,preductal,monotab 20 ,furosemid.vysadeny bol anopyrin a actiferin.obtiaze pretrvavaju, podla kardiologa len stacilo dat prec anopyrin a actiferin.co dalej?
--------------------
Urtikária - žihľavka www.zdravie.sk

Lolka

aj ja som mala zihlavku, ale uz dávnejsie tak co si pamatám, myslím, ze mne sa na tvári nerobilo, po nohách, a nebola to myslím len cervená vyrázka, ale my to zacervenalo na vacsej ploche. A este mi dala také biele tekuté nieco cím som si to mala potierat asi aby ma to nesvrbelo, to si nepamatám ako ma to svrbelo, ci ma to svrbelo ale asi hej, ani neviem z coho som ju dostala.

mary_anne

ako vyzera presne zihlavka?? je mozne, ze ju mam, no nie som si ista. robia sa mi na roznych miestach (najcastejsie na ramenach a tvari) take vystupene svrbiace vyrazky a maju v strede akoby vpich od hmyzu (ale v tomto roc.obdobi?!) straasne svrbia! furt si to skrabem, neda sa to vydrzat. bola som s tym u koznej,ta mi dala nejake lieky na tyzden a dost!nic ine...
co dalej?

jatyon

"elza" škutová z
INGEO a.s. ŽILINA; Bytčická 16,
010 01 ŽILINA; Ing. Ladislav Kováč, generálny riaditeľ a.s.

je priekupníčka.