žihlavka po uziti lieku

Príspevok v téme: žihlavka po uziti lieku
Kiwiak

Co urobit ak clovej ma zihlavku, resdp.alergiu po nejakom lieku.Lieky uziva viac:Diaprel, corvatom,verospiron, plavixquamatel,preductal,monotab 20 ,furosemid.vysadeny bol anopyrin a actiferin.obtiaze pretrvavaju, podla kardiologa len stacilo dat prec anopyrin a actiferin.co dalej?
--------------------
Urtikária - žihľavka www.zdravie.sk

Ane

Ahoj Mary anne, neviem či sem ešte chodíš, ale mna by zaujímalo ako dopadla tá tvoja žihľavka. Viem, že to už bolo dávno, ale ja mám teraz presne také problémy ako ty. Prosím pomôž. Ďakujem Ane

vsevedka

Marry_anne a Lolka, ten liek, ak má byť proti alergii, žihľavke, či chronickej žihľavke a nemal by uspávať a volá sa na Z by mohol byť Zyrtec(obsahová látka cetirizín).Jeho obdoba sa volá Xyzal(obsahová látka levocetirizín) a ten má tuším ešte menej vedľajších účinkov ako Zyrtec.

Lolka

Uz ani ja si nepamatám ako sa volali co mne dala, ale sa mi zdá ze boli také mensie a ze mi dala také, aby ma neuspávali, lebo niektoré asi aj uspávajú. Rado sa stalo:-D

mary_anne

dala mi len lieky, volaco na "Z", nepamatam si to uz..
no ved dufam,ze sa mi este niekto ozve..
dakujem ti veelmi za pomoc:o)

Lolka

no ale to asi nie je dobrá doktorka pretoze ak si myslí ze mas zihlavku, ti mala informovat akým potravinám sa mas vyhybat a nie len ti dat lieky. Ona ti dala len lieky a krem?

Lolka

neviem mozno je to zihlavka a nerobí ti dobre ked nieco zjes, mozno si zapisuj co si zjedla, a podla toho co som ti napísala sa snaz vyradovat tie potraviny, alebo skus ist aj za iným odborníkom ci ti povie nieco iné. A mozno ti este niekto napíse, mozno ma niekto nieco ako ty. Hladaj o tom informácie.

Lolka

takze na tvári zhruba 2 vyrázky? ja som taký typ nemala, tak neviem ci existuje taký typ, ale podla letáku ako opisujú zihlavku je taká asi ako som mala ja.

Lolka

ak je to zihlavka mozno si alergická na nejakú potravinu, ale zihlavka nema len 2, len 2 vyrázky sa ti vytvorili?