otazocka

Príspevok v téme: otazocka
frindolinka

Ahojte!:) mam taku ,,otazocku,, Beriem HAK uz 11 den,sice este trochu spinim ale sex sme s priatelom uz mali.Je tazke vydrzat to:) predtym sme pouzivali kondom ,ale podla mna to bolo take nespontanne.. Najprv som nechcela aby sa do mna partner vystrielkal,ale potom som povedala ze uz moze..nechcem to prerusovat..je to tak krajsie,precitenejsie..:) no ale bojim sa ze otehotniem..Hak je 99%....ale.. A preto sa chcem opytat co vy uprednostnujete a ci sa mam byt bez obav a milovanie si uzivat.....dakujem:)

syma

ak si zacala uzivat HAK v prvy den menzesu, si chranena od prveho dna
ak si zacala neskor, treba pockat 8 dni
takze ak beries 11ty den, niet sa coho obavat :)

aria

Ahoj, no ja som brala HAK 4 roky, potom som mala 2rocnu pauzu a teraz som ju brala 3 mesiace. S priatelom sme sa milovali bez kondomu, a aj pocas prestavky a nikdy nebol ziaden problem. Takze ja verim tomu ze je to uplne bezpecne. Teraz sa mi objavili veci, na ktore som si nevedela a nechcela zvyknut, takze som to s HAK zabalila. Je to pre telo neprirodzene a velmi zatazujuce a ja chcem mat zdrave babatko a hlavne nechcem ani ja bojovat vecne s nejakymi problemami.

Best trance girl

No mne sa nieco mari, ze treba cakat tyzden, takze u teba by to bolo v poho. Nepamatam si uz, kolko som cakala ja, ale myslim, ze viac. Spociatku som sa toho bala a aj cez tu 7 dnovu pauzu sme radsej pouzivali kondom, ale teraz je to uz v poho.

safira

no neviem, ja som to pre istotu bez inej ochrany nerobila jeden mesiac. ale odvtedy nepouzivame nic ine. Pocas prestavky to ale robime len s kondomom:))