Dr.Iveta Trnovska

butterfly789

Ja viem, že táto téma je stará, ale vyvstávajú nové skutočnosti aj po rokoch. Po podrobnom preskúmaní môjho problému mi nikdy, v živote, nikdy nepomohla a jediné, čo dotyčná osoba vie, je predpisovať čipky Nystatín a voľnopredajné veci, čo má pod pultom (neviem, asi by sa to oplatilo nahlásiť..). Miesto poriadneho, komplexného vyšetrenia som dostala k svojmu problému rôzne vyjadrenia, napr. jete príliš veľa ovocia, kúpete sa v bazéne, pričom mi pchala pod nos reklamu na voľnopredajné čipky a rosalgin (marketing?). Úspešne ignoruje akúkoľvek snahu od nej odísť, úspešne ignoruje akékoľvek zákonné nariadenia.
Ja odporúčam všetkým vám, čo by ste preboha rozmýšlali, že si ju dáte alebo pri nej ostanete, aby ste to nerobili. Keď ma rozobrali na operačnom stole istej súkromnej kliniky, povedali, že je vidno, že som k nej chodila. Hanba.

Tete33333

Viem, že toto je veľmi starý príspevok ale napriek tomu si ho otvorí každý , kto zvažuje prestup k tejto pani ktorá má toľko drzosti, že sa ešte nazýva doktorkou.
Minulý rok som celá natešená prišla k tejto pani s pozitívnym tehotenským testom a následne mi potvrdila tehotenstvo. 2 mesiace som ku nej chodila 3x týždenne a sťažovala som sa na hnedý výtok a bolesť v podbrušku na čo mi bolo povedané že sa nič nedeje srdiečko bije a výtok je normálny. V piatok som bola na poslednom dobe kde bolo vraj všetko O.K. V pondelok sme boli v heliose na ultrazvuku v 14tt a tam mi oznámili , že plod minimálne od 9tt nežije , srdiečko nebije a už to vlastne s plodom nemá nič spoločné. Keď som sa pýtala tejto pani ako je to možné tak mi povedala že v piatok bolo všetko v poriadku (neviem ktorý piatok) a po mojom zrútení a kyrete som tam prišla už rozhodnutá že od nej odchádzam a táto pani mala ešte tú drzosť , že na mna bola nepríjemná ... teraz ľutujem, že sme z toho nevyvodili dôsledky ale vzhľadom na psychiku som sa v tom nechcela rýpať viac ako bolo nutné....

Poznám ale ešte jeden prípad mojej kamarátky, ktorá mala poruchu menštruácie a veľa krát nedostala aj polroka... pani “doktorka” do nej chalan len čipky na zápal a keď zmenila lekárku vyšetreniami (odbornými) jej prišli na to, že sa jej netvoria vajíčka a vlastne je neplodná (23rocna) a museli jej veľmi rýchlo nasadiť hormonálnu liečbu aby sa s tým dalo ešte vôbec niečo robiť.... toľko moje skúsenosti s Trnovskou

mio

Je to super doktorka, chodime k nej cela rodina( samozrejme bez chlapov:)))) , na nic sa nehra, super s nou pokecas , vsetko ti povie priamo, je proste naj doktorka aku pozname

kali

ja k nej chodim uz 2.rok a som velmi spokojna.je to skvela zena s ktorou sa do pokecat o vsetkom,tiez dobre lieci ze do teba nepcha same antibiotika a neznici ti tym imunitny system ako ine.skor uprednostnuje homeopatika a podobne veci.a pri pozerani som nic necitila.ani teraz.je dobra,naozaj.odporucam ti ju