Dr.Iveta Trnovska

Tete33333

Viem, že toto je veľmi starý príspevok ale napriek tomu si ho otvorí každý , kto zvažuje prestup k tejto pani ktorá má toľko drzosti, že sa ešte nazýva doktorkou.
Minulý rok som celá natešená prišla k tejto pani s pozitívnym tehotenským testom a následne mi potvrdila tehotenstvo. 2 mesiace som ku nej chodila 3x týždenne a sťažovala som sa na hnedý výtok a bolesť v podbrušku na čo mi bolo povedané že sa nič nedeje srdiečko bije a výtok je normálny. V piatok som bola na poslednom dobe kde bolo vraj všetko O.K. V pondelok sme boli v heliose na ultrazvuku v 14tt a tam mi oznámili , že plod minimálne od 9tt nežije , srdiečko nebije a už to vlastne s plodom nemá nič spoločné. Keď som sa pýtala tejto pani ako je to možné tak mi povedala že v piatok bolo všetko v poriadku (neviem ktorý piatok) a po mojom zrútení a kyrete som tam prišla už rozhodnutá že od nej odchádzam a táto pani mala ešte tú drzosť , že na mna bola nepríjemná ... teraz ľutujem, že sme z toho nevyvodili dôsledky ale vzhľadom na psychiku som sa v tom nechcela rýpať viac ako bolo nutné....

Poznám ale ešte jeden prípad mojej kamarátky, ktorá mala poruchu menštruácie a veľa krát nedostala aj polroka... pani “doktorka” do nej chalan len čipky na zápal a keď zmenila lekárku vyšetreniami (odbornými) jej prišli na to, že sa jej netvoria vajíčka a vlastne je neplodná (23rocna) a museli jej veľmi rýchlo nasadiť hormonálnu liečbu aby sa s tým dalo ešte vôbec niečo robiť.... toľko moje skúsenosti s Trnovskou

mio

Je to super doktorka, chodime k nej cela rodina( samozrejme bez chlapov:)))) , na nic sa nehra, super s nou pokecas , vsetko ti povie priamo, je proste naj doktorka aku pozname

kali

ja k nej chodim uz 2.rok a som velmi spokojna.je to skvela zena s ktorou sa do pokecat o vsetkom,tiez dobre lieci ze do teba nepcha same antibiotika a neznici ti tym imunitny system ako ine.skor uprednostnuje homeopatika a podobne veci.a pri pozerani som nic necitila.ani teraz.je dobra,naozaj.odporucam ti ju