boolest a nafuknuta

Príspevok v téme: boolest a nafuknuta
mara

poslednu dobu mam nepravidelnu menstruaciu a stale som nafuknuta a boli ma v podbrusku,cim to moze byt?nafukuje ma stale,kazdy vecer a aj cez den,cim to moze byt?nie je to priznak otehotnenia?ale pohlavny styk som nemala,tak neviem,ale ja tak ma to trapi,ze co to je.da sa otehotniet aj inak,napr petting a tak,ale chalan sa nspravilo,tak neviem,jedina ta tekutina ak by sa do mna dostala,lebovraj obsahuuje spermie.poradte dakujem

sii

ahoj, neviem aka si stara ale naco zacinas sexualne zit ked v pripade nehody sa ides zblaznit, a ked tak si davaj aspon pozor, co sa tyka nafukovania, mam rovnaky problem nemas tyzden alebo dva pred menzesom mozu to byt hormony, ja to pokladam za normalne.

lori

mara prsty striekaju semeno?predsa tehotna mozes ostat iba ak sa tvoje vajicko spoji so spermiou.Ale to je ucivo 7 rocnika zakladnej skoly,tak sa tam vrat a dostuduj si to.

loli

Deti, deti...naprv zodrite školské lavice a potom derte postele....bože, bože...toto ani pravda niekedy nie je...
Naozaj sa to tu v poslednom čase stáva sexuálnou poradňou pre maloletých alebo pre práve začínajúcich so sexuálnym životom (v pomerne skorom veku)....

fjsjflf

Mara, pokial mas menej ako 18 rokov tak v tomto veku je
nepravidelna menstruacia dost casta. Cyklus by ti mal upravit, pokial mas viac, tak cchod ku GYNEKOLOGOVI. {chod tam aj koli bolestiam v podbrusku}
Co sa tyka nafukovania,co jes? Tvoja strava zrejme neobsahuje dostatok vlakniny. A co sa tyka tvojho strachu, ze si tehotna, toho by som sa neobavala.