Je to rakovina? Flak na penise

vevrcikz

Zdravin dole pod zaludom (na penise) kdecsa konci sa mi objavili cervene flaky aj krvave tiekla mi s nich jemne krv boli to len pri dotyku co to moze byt ? A moze to byt od masturbacie ? (Krvacalo to po honeni) Je to len dnes zacaloooo mam ist okamzite za urologom ?

David22

Dobrý den.Potreboval by som poradit v jednej veci.Asi 3 mesiace mam na obidvoch vajciach dve male hrčky.Na každom jednu.Vobec ma to nebolí a velkost sa nemení.Mám 13 rokov tak chcem vedet ci ide o niaku pubertalnu zmenu alebo nieco vazne.Za odpoved dakujem.

kukolol

Mam na semeniku hrcku je vetsi s tym nez druhy na ktorom ju nemam moze to by rakovyna?A na penise mam na spicke ciernu skvrnu na 1 strane poradte pls co s tym.

unnamed 10

ahjte,ze pred par dnami som si nasiel na vajciach hrcku,je to u takych mladich ako som ja? mam iba 16 rokov,je mozne ze to je rakovina? ja nechcem mat rakovinu pls

iren323

mojho priatela niekedy svrby penis.nic na nom nema,ziadne vyrazky.poradte mi prosim co to moze asi byt,dost je z toho nestastny

pumukli22 azet

jak mesiac išiel ,tak som rano postupne zistoval,že stracam vlasi ,vzadu na hlave nemam už vlasi ,na čO MI JE TERAZ HREBEN? ,PRI MNE VYROBA HREBENOU NEBUDE MOC NADčENA