Sex :)

Príspevok v téme: Sex :)
annikaa

Mam na vas otazocku...kedze s priatelom so sexom iba zaciname chcela by som sa spytat ci sa ma milovat rychlo alebo skor pomaly a lepsie pohyby..ci sa ma pri tom hybat aj baba alebo iba chalan(jasne ze podla polohy ale..) Pri ktorej polohe sa urobite najlepsie(mylsim baby)?A chalani ktoru polohu mate najradsej a ktora vam robi naj dobre :) a este ze ci mavate predohru a ci dlhu alebo ne :)diky papa

sii

ahoj, ja by som tiez rada poradila. Odporucam jemne bozkavanie, a dotyky na krcku, nohach brusku. Jemne prejst k mieste cinu a pohrat sa trosku s jeho penisom a on s tvojim klitorisom. Hrat sa tak dlho az kym nebudete mat pocit ze potrebujes nieco viac a to vzrusenie bude väcsie ako vsetko ostatne az potom prejst k veci, kedze to bude prvykrat tak velmi pomaly a citlivo by mal postupovat, najlepsia poloha na zaciatok je misionarska. Co je fakt super (alebo bolo by pre teba), nech ti cely cas pocas milovania masiruje tvoj klitoris smensimi prestavkami, väcsina zien ma problem s orzmom len pri milovani. Je to nesmierne dolezite inak s toho nic nebudes mat. A na zaciatok co sa tyka rychlosti, tak pomaly radsej. pa vela stastia a orgazmu

best trance girl

Mam podobny nazor ako baby predomnou. Najprv dlha predohra, ta vas oboch dobre "pripravi" a hlavne nazhavi. Potom to skuste zlahka, musis byt vlhka. Moze sa stat, ze vzrusena budes, ale vlhka moc nie. Vtedy pouzite bud lubrikacny gel alebo jednoducho vodu. Potom nech do teba vnika postupne, zlahka. Super poloha je, ked on sedi na okraji postele a ty si na nom a nohy mas vylozene na posteli, ale nie polozene vodorovne, ale pokrcene a slapami ako keby si na tej posteli stala. Vtedy ho uplne mega super citis. A ked sa mierne nadvihnes, aby si nebola nalepena na jeho stehnach a sa prirazis..uuuha, parada. A potom ides ako keby hore dole. Alebo ked je on na tebe a ty mas polozene nohy na jeho ramenach. Je to pre neho sice poriadna zataz na ruky a hlavne na zapastia, ale na druhej strane, stoji to za to. Ale pri tychto polohach sa namakas aj ty. Ak nie si roztahana, teraz nemyslim na vaginu, ale na nohy, tak ta to mozu boliet. Ale tak ked vyskusas, uvidis.

,,,,,

suhlasim zo vsetkym, to znamena pomaly, ale rozhodne, kedze si panna, ziadne extra polohy. Na zaciatok misionarska.

alika

Ahoj, tak ja tiez odporucam zacat pomalsie... a urcite dlhu predohru, az kym nebudes poriadne vzrusena a vtedy to pocitis, ze uz chces ist na to :-). Mne vyhovuje najviac poloha, ked som hore a zaroven spolu s priatelom sa obaja hybeme a je to krasne... vtedy sa nam podari aj naraz mat orgazmus :-), ale urcite treba vyskusat vsetky polohy lebo kazdemu vyhovuje nieco ine....

loula

TAKZE..Myslim,ze je fajn zacat s pomalsim tempom,ktore postupne zrychlite.Chlapec sa potom sidce namaka,ale nestojis mu za to?Mozes pravdaze prevziat iniciativu aj ty,ked sa ocitnes hore.Vtedy vsetko zalezi len na tebe/okrem toho chalani to zboznuju/ a mozes sa spravit skor,a mozno aj narovnako s priatelom.Myslim ,ze v sexe sa hranice neurcuju.A ked sa viac "zohrate",je velmi prinosne zacat experimentovat,a to ako,je len a len na vas.Ozik,ako dlho ste spolu,a kolko mate rokov?
Ps:prajem ,vela zabavy...

dada

Ahoj no ak zacinate se sexom je lepsie ked mate to pomalsie a vychutnavate si to a poloha odzadu a tam uz prudkejsie polohy doporucujem pritej sa spravis