BLONDINY-BRUNETY

fraisee

nechcela by som byt blondina, blondiny ako zeny sa mi moc nepacia, podla mna su krajsie brunety, myslim si ze aj pritazlivejsie a zmyselnejsie, tot moj nazor.

zuzka24

aj mne sa viac pacia brunetky a tmave vlasy,ale moja polovicka ma chce ako blond,tak to trpim...ale uz asi nie dlho...:))

zdenka

MNOOOOO TO ZE BRUNETKY NEMAJU SANCU NIEJE PRAVDA.IBAZE TO ZE BLONDINKY SU POVACSINOU PRITAZLIVEJSIE JE BOHUZIAL FAKT. MA TO AJ VEDECKE VYSVETLENIE.V PODVEDOMI SA BLOND VLASY JAVIA AKO CISTE STVORENIA SO ZDRAVIM. TAKISTO V PODVEDOMI SA DLHE NOHY JAVIA AKO VYSOKE SOCIALNE POSTAVENIE.

dufy

caute venuse!ja som taak isto ciernovlasec a le pacia sa mi viac blondinky ma na nich strasnu sslabost aj ked nie vsetky ale predsa...no musim povedat,ze asi naj zenska je pre mna sandra "bulok":)...

prima

Takze ja som zena a som brunetka. Mozno preto, ked hodnotim ine zeny, viac sa mi pacia brunetky, prave preto, ze maju farbu a neposobia tak etericky, jemne, zranitelne, ale prave z nich citit vitalitu a viac zivota. Neviem, preco je to tak, aj muzi sa mi viac pacia tmavovlasi...