BLONDINY-BRUNETY

sade8

to je sila ako si niektore fandia, nejdem konkretne menovat, ze blondiny maju vacsi uspech u muzov - a nahodou je aj sama blondina - to je poriadne trapne!!!!!!!!

Optimista_dozaista

nina30: Aj ja som sem chcela napisat, ze brunety typu Monica Belluci su najkrajsie. Su to zeny oplyvajuce prirodzenou krasou, tmava farba vlasov pekne koresponduje s cistou pletou, tmavymi ocami a obocim. Som od prirody blond a uz takmer dva roky si vlasy prefarbujem. Spociatku nacerveno, poslednych par mesiacov som bruneta. Dodava mi to viac sebavedomia. Ked som bola este blond, nenavidela som ten pocit, ze najmä chlapov nezaujimalo, co vravim, bola som skratka blond a to bolo pre nich idealne a rozkosne a co tam po mojich nazoroch. Som inteligentna holka, netolerujem povrchnost a zalezi mi na tom, aby ludia vedeli, ze nemam v hlave vykradnute. Odkedy som sa blond vlasov zbavila, dostava sa mi viac respektu, nie som ,,ta bloncka, vsak vies, ktora´´, som to konecne ja, osoba, ktorej konecne nic nebrani v tom prezentovat sa myslenim. Bloncky maju tu smolu, ze budu chlapmi vnimane vzdy ako ,,kost, stava,cajka, sexica´´, i ked su medzi nimi skutocne mnohe chytre a nezneuzivajuce svoj vzhlad vo svoj prospech. A stretla som sa za mojej blond ery aj so zavistou zo strany zien. Ubohe.

jajka001_

blondiny su napadnejsie, ide o prvy dojem, potom je to uz na nej, no a u chlapov tiez maju vacsi uspech lebo vyzeraju neznejsie a zenskejsie - ale to je len prvy dojem tiez. potom su take tie vulgarne typy blondyn, ktore kazdy povazuje za slapku, a ci to je uspech - to je uz na nej, ako berie zivot. niektore proste vezmu takuto cestu zivotom, ale to je o povahe.

alzbee

Ale ved toto je taka debilna otazka...nechapem, naco ju ta dotycna v tom case zakladala. Tu teoriu o blondinkach mala zrejme vycitanu z nejakych pochabych zenskych casopisov :D :D kazdemu sa paci nieco ine. Niekto ma rad blondiny, niekto ciernovlasky, brunety, iny rysavky...alebo aj tie temy-pacia sa vam velke, ci male prsia? no samozrejme, ze sa tam jednoznacnej odpovede nikto nedocita, lebo kolko ludi, tolko chuti. Taketo temy by mali hned vymazavat :))

2809

prepacte vsetkoje mile co tu odznelo...ale asi vseci dobre vieme ze ak ste blondina..mate moznost viac dosiahut ako bruneta..je to dokazene.napriklad blondina oproti brunete ma u muzov 75% uspesnost...a kazda jedna zavidime blondine..lebo ma vsetko comohla mat .hociakou cestou...takze prepacte mi..ak nieco nahodou
Barbie typy stale boli budu..aj vyhravat..moj vlastny nazor..
aj ked som blondina...

[zruseny12]

no mne sa to tiez zda dost divne,ked sa ludia rozdeluju na urcite skupiny a najviac mi pride smiesne ked sa zena-dievca prefarbi za kazdu cenu na blond a vobec jej to nepristane,len aby bola blondina sa farbi,ja som bola niekedy blond,a teraz po zdrav.probl.mi blond farba vobec nepristane tak mam vinivo cervenu farbu,to by som bola zvedava kde nas radia do akej kategorie...z takou farbou....inak som od prirody spinava blondina/skareda blondina :0)))).../

katušenka

Ja neviem o čom je toto všetko! Čo majú vlasy spoločné s povahou človeka? Jeden sa tu sklame na blondíne a tvrdí,že skoro všetky sú také...to už je len logika! Moja najlepšia kamoška je od prírody blondínka a dala by som za ňu aj život. A pritom som bruneta! Troška sa mi akurát nepáčia prefarbené (ale to len tá neprirodzená farba),inak netvrdím,že sú to zlí ľudia...Nemôžme byť všetci rovnaký! Veď to je na tom to fajn!