neviem sa rozhodnut!

Príspevok v téme: neviem sa rozhodnut!
zuza

mam slovami povedane naj kamaratku.ale uz neviem co robit neda sa s nou normalne rozpravat stale rozprava len o sebe aka je pekna atd....ked sa jej chcem zdoverit s nejakym problemom vobec ju to nezaujima.ale kedysi nebola taka.urcite kazdy by sa na nu ....... ale kamaratime sa uz nejakych par rokov a je mi to luto.neviem co robit

safirra

ahoj zuzanka, aj ja mam taku kamosku...teda moja naj kamoska je taka zvlastna, ale uz to neriesim. Niekedy je super vtedy jej vykecam vsetko a ked vidim ze to nema zmysel, tak som ticho a poviem jej to inokedy..bud si zvyknes, alebo priatelstvo s nou ukonci.

piskotulienka

dievcata, mam 18 a uz 6 rokov kamaratku na cely zivot. Svoje sme si uz preskakali. Ohovaracky, manipulovanie a tieto veci sme prekonali uz v puberte. Ruku na srdce,kazde kamaratstvo ma svoje uskalia, a ked sa prekonaju, da sa prejst na vyssiu uroven-priatelstvo ktorym si je potom clovek isty...v mojej najkamoske mam fakt oporu, viem ze aj ked sa pohadame, kamaratstvo ostava pevne...tento problem co tu spomina zuzka sa da vyriesit..ak je vsak obojstranny zaujem. Ak nie, je lepsie si skutocne najst lepsie kamaratku, po case by sa to aj tak skoncilo podla mna... :) hlavu hore, bude dobre :)

tima

ony su manipulatorky.... presne tak, ukazu sa ako naj. kamosky, ale realita je ina! lepsie skor ako velmi neskoro... zivot im to raz aj tak vsetko vrati som o tom presvedcena... aj ked niekedy som videla jej zmeskane cislo, proste ja ju uz nepotrebujem k zivotu, je mi uz uplne lahostajna, konecne. :-)

krpa

caute.ja som mala tiez taku kamosku,ze ked som sa jej stazovala,na jej adresu,tak to obratila proti mne aja som mala len pocit viny za to ze som jej to povedala a maala strach ze budem sama.vzdy som z nej mala debky...ale naviem preco,proste som sa nou aj tak dala tak ovplivnovat,ze sa stali zle veci ktore sa asi nedaju vymazat.pokusala som sa,ale to akoby navzdy zostane vo vas.najhorsie na tom jwe ze som predtym mala dobre kamosky a ona ma proti nim postavila.a teraz ked sme sli na strednu sa sice vyhovarala,klamala mi,ale bola to ona kto sa so mnou prestal bavit.a ona to este obratila tak ze to ja sa s nou nebavim.to su typi ludi,ktorich slova je lepsie brat jednym uchom dnu druhym von,lebo ak im uverite znici vas to.myslim ze ked sa snou prestanes bavit otvoria sa ti priestori pre nove priatelstva aj ked mozno sa najprv budes citit sama.aj ja som to mala urobit.aj som viackrat chcela,ale ona sa opotom zasa ukazala ako super baba,znova som ju milovala a slo tak dokola.a skoncilo to zle....dlho som lutovala co som koli nej spravila.drzim ti palce