AKO?

moni

skuste si urobit pekny vecer,a dajte si trosku vinka,trosku sa uvolnis a urcite budes mat viac odvahy a hlavne vacsiu chut...

corel

proste sa prestan hanbit... na to nie je ziadny dovod. pozbieraj odvahu a proste pokracuj dalej a rob co sa ti paci. raz to prekonas a druhy raz to uz pojde lahsie. uvidis. smelo do toho.

zuzulik

Ahoj...ja som mala ten isty problem,natahovala som ho asi 10 mesiacov a tak som sa po cely ten cas citila trapne,ako svoje dotyky svojmu chlapcovi neopatuvavam...potom som sa k tomu uz konecne odhodlala,lebo raz to prist muselo,ked som chcela,aby bol stastny a aby bol zo mna hotovy...hlavne mu nesmies ukazat,ze sa hanbis a bojis sa toho...zacni ho hladkat na bruchu,postupuj nizsie,pritom sa sibalsky na neho usmievaj:-)) tvar sa uplne v pohode,aj ked tvoja psychika bude kricat od nervozity,nedaj to na sebe vidiet,hlavne nech zrazu spozna,aka si "sibalka" a robis to v pohode a hlavne ze sa ti to paci :-)ak to bude v tvojich silach,rozopni mu nohavice a laskaj mu penis :-) od tuzby a vzrusenia ti zomrie ( v dobrom slova zmysle ) :-))) vela stastia:-) keby nieco,napis mail :-)

sweetgirl

Ahoj.
Skus ho najprv hladkat po brusku a po chvilke pojdes nizsie,rob len to co sa Ti paci.Priatel bude urcite rad,ze prevezmes trosku iniciativu,ved kazdy musi raz nejako zacat.
Drzim palceky

best trance girl

Vravim, uvolni sa a bude. Rob to s laskou a vedomim, ze je pri tom priatelovi nadherne. A rob mu to spociatku tak, ako to citis. Neskor, ked budes odvaznejsia, ti povie, ako mu to robi najlepsie.

ivannkaa

Nevadi mu to,ale niekedy na nom vidim,ze by bol rad ak by som bola trochu viac iniciativnejsia.
Ked na mne lezi a bozkavame sa,tak citim,ze je vzruseny,ale jednoducho sa akosi hanbim len tak mu tam dat ruku a hladkat ho.Ako to urobit,aby to bolo jemne,nezne,pekne?

brandon

Ahoj ivannkaa, to chce cas. Ta hanblivost casom opadne, postupne prekonate zabrany ak sa naozaj milujete. Drzim palce...

best trance girl

Ahoj. Pozri. Tvoj priatel ma o 5 rokov viac, chodite spolu 5 mesiacov, nemali ste sex a dokonca sa ho tam bojis chytit..to hovori samo za seba. Je iste, ze priatel ta lubi, lebo mu to zjavne nevadi. Teda asopn o tom nepises. Sex je uplne prirodzena vec, takze sa nemas coho bat a uz vobe nie hanbit. Skus to a uvidis, ze sa to bude pacit aj tebe. A to nehovorim o tom, ako bude jemu..Ked uvidis, ako ho to vzrusuje, doda ti to odvahu. MAs ho predsa rada a chces, aby sa s tebou citil dobre, nie? Hlavne sa uvolni, nemysli na to, co robis, rob to spontanne. Je to krasne.