Neustale grganie

Príspevok v téme: Neustale grganie
soft

Ahojte, posledne 4 tyzdne ma trapi neustale grganie. Nie je to take normalne nechutne ako to robia chlapi ale proste stale sa mi uvolnuje mnozstvo vzduchu, nema to ziadny pach alebo tak, len to stale vychadza hore. Ak sa to snazim kontrolovat a ten vzduch zadrziavam, mam strasne tazky zaludok, ako keby som zjednla aspon 4 poriadne porcie reznov.
Prosim vas, viete mi niekto poradit ako sa toho zbavim a cim to vlastne je????

RNG

sii, ako som povedal, cela homeopatia je zastarala a zalozena na nedokazanej hypoteze.
Natrium chloratum je NaCl, tj obycajna kychynska sol, a dalsieho komentaru sa radsej uz zdrzim, lebo viera uzdravuje casto aj s cukrovymi pilulkami, ktore to cislo 8 su,, jedna miliontina obycajnej soli v mliecnom cukre!(laktoza)....

sii

ethel, ja pouzivam na vela pomojich problemov Schüßlerove soli, bohuzial ako som videla nie je ich na slovensku dostat snad pod inym menom.
Co sa tyka toho refluxu je velmi dobre
cislo 8 Natrium Chloratum. Fakt to pomaha, mam odskusane, aj na kozne problemy..... proste vela veci

RNG

Ethel, Fatra je fajn, pomaha odplynovaniu zaludka a je zaroven zdroj mineralov, espumisan obsahuje symethicon, ktory znizuje povrchove napatie kvapalin cim rozbija bubliny a plyny sa mozu dostat grganim cez pazerak bez zaludocnych kyselin, ktore byn tam bubliny naniesli, ake helicid znizuje tvorenie kyselin a tym zhorsuje traviaci proces. To sa nemusi odrazit hned ale u starsich, kde je vylucovanie enzymov znizene sa to prejavi selektivnou podvyzivou.
Nexium, podobna betapumpa ako helicid bol spojeny s ubytkom kostnej hmory chrbtice nedavno aj napriek silnej reklamnej kampani na zvysene pouzivanie .
Sii, ked zjes menej a hlavne menej sladkeho, v zaludku si natolko nezriedis kyseliny a pri vyssej koncentracii kyselin nebudes mat kvasenie=naduvanie.

ethel

niektoré atb môžu takto rozhasiť zalúdok...skús teda ak nechceš navštíviť lekára aspoň tú Fatru,alebo čaj z paliny...

sii

proste zrazu to bolo tu, predtym som nemala s takym dacim nikdy problem. Ja som uz totiz zo seba nestastne. Nikdy som nechorlavela ale za posledny rok som si to vsetko vynahradila asi tak za poslednych 25 rokov