Sex pocas liecenia plesni

Príspevok v téme: Sex pocas liecenia plesni
best trance girl

Lekarka mi povedala, ze mam plesen. Dala mi nejaku masticku a vaginalne tabletky na 6 dni. Samozrejme nemame spolu spavat. Chcem sa len spytat niekoho, kto sa na toto uz liecil, ci je mozne a bezpecne milovat sa s kondomom. A este jedna vec. Povedala mi, ze priatel sa preliecit nemusi, ale ja tu vsade citam, ze je to potrebne. Co myslite? Moze to mat aj on?

silvikl

a to Ta akoze neboli?ja ked tam dole daco mam,tak sex nemozem mat,ved ma to boli,preboha,aj ked sa to nezda,len ked skusame,ci to boli,tak to boli,tak to nerobime a jasne,ze ked sa liecis,tak nechaj sex tak,ja uz ani neskusam,ci to boli..

nôcka

pre veverqua:Partner sa ,á ako preliečiť má ísť k lekárovi,alebo si nejaký prípravok kúpiť v lekárni?/mykóza partnerky/Ďak.za info

veverqua

Co sa tyka sexu pocas mykozy, ide predsa najma o tvoj pocit. ja mam s mykozami bohate skusenosti a sex pocas toho, ako ta to tam dole vsetko svrbi a boli, teda vonkoncom nie je to, co by som chcela. takisto pokial nie si poriadne doliecena, tie kvasinky sa ti mozu opat vratit. ca sa tyka preliecenia partnera, to je samozrejme, inak si to budete vracat. zalezi samozrejme na tom, ci ste predtym ako sa ti mykoza objavila, spali spolu bez kondomu. este co sa tyka toho kratkeho vysetrenia, ktore sa ti nepozdava, mozem ta ubezpecit, ze tak je to u kazdeho lekara, pokial ide o kvasinky. je to totiz asi ten najrozsirenejsi gynekologicky problem a lekarovi staci popis priznakov, ktore su velmi charakteristicke a hned vie, o co ide. mal by ti vsak v kazdom pripade urobit aj vyter, aby sa to potvrdilo.

luciferka

Ahoj, ja som to tiez mala, so sexom pockaj tzch 6 dni, tolko sa da vydrzat, a priatel nech sa natiera tym kremom ako aj ty 2 tyzdne a po tu dobu sa millujte len s kondomom, a bude to fajn, mi sme to tak spravili a je to ok uz vyse pol roka....

nikuska :)

Aojte ja sa cem spytat tie tabletky na 6 dni co su ci neviete ze by som si dala dve naraz v jeden den a tym padom by som ti stiahla na 5 dni....v lekarni mi povedali ze to mozem aj tak....a este jedna vec moja doktorka ma tiez pozrela a hned zistila co mi je dala mi mast a tie tabletky takze si myslim ze uz nieje to odflaknute ale bezne....boo to sa da chytit z cohokolvek....a keby sa ti to vracalo tak to bude mat aj priatel a treba preliecit aj toho ;)....

crazynka:)

tak mas pravdu, doktorka sa o to mohla zaujimat aj viac..... Tak pekny den ti zelaam a hadam ti niekto poradi este:) Ahooj

best trance girl

no, lenze co ak sa mu to neprejavi, ale ma to.. podla mna je ta lekarka krava, lebo aj ked ma vysetrovala,robila to asi 10 sekund a hnes vedela, co mi je...pride mi to odflaknute. No uvidim,ci este niekto napise. A dakujem Ti. Pekny den, pa pa.

crazynka:)

no neviem, mozno ze to ma len sa to neprejavilo a mozno to nedostal....ak by sa ti to nezdalo tak mu skus s tej tvojej masticky trochu dat....neviem, ale zelaaaam vela zdaru a stastia....a hlavne nech ste zdravi.

best trance girl

No ved to mi pride divne...ona mi len povedala, ze ked bude mat nejake priznaky, tak mu mam dat z mojej..ale som citala, ze on priznaky nemusi mat vobec a aj tak to mat moze..sakra. Neviem, co mam robit

crazynka:)

No to ja neviem, este som sa s takym to ochorenim nestretla. Ale kamoska mala nieco podobne a doktorka preventivne predpisala nejaku masticku aj pre partnera.