Sex pocas liecenia plesni

Príspevok v téme: Sex pocas liecenia plesni
kocecka_m

Lekarka mi povedala, ze mam plesen. Dala mi nejaku masticku a vaginalne tabletky na 6 dni. Samozrejme nemame spolu spavat. Chcem sa len spytat niekoho, kto sa na toto uz liecil, ci je mozne a bezpecne milovat sa s kondomom. A este jedna vec. Povedala mi, ze priatel sa preliecit nemusi, ale ja tu vsade citam, ze je to potrebne. Co myslite? Moze to mat aj on?

froschka

hehe tak moja plesen odcupitala po 3 tabletkach a partnerom sme milovali kazdy den.On mal chvilocku male cervene bodky na zaludi ale do rana mu to preslo.Obom nam nic viac neni xi xi.

Best trance girl

Ahoj Matka, dakujem za radu. Mne uz na druhy den, odkedy som zacala brat lieky a masticku, priznaky presli. Vraj ked ta to prestane stipat, tak je to na dobrej ceste. Este mi ostavaju dve tabletky, takze to radsej doberiem. Nemala som to vazne, pretoze som sla hned na druhy den , ako som to zistila, k lekarke, cize sa to podchytilo hned na zaciatku. Snad sa mi to ale nevrati...toho sa bojim najviac.

martina 24

ahoj. odpovedam na tvoju otazku. ja som to tiez mala pred nedavnom. liecila som sa na to mesiac, pretoze mi nic nezaberalo. ale s partnerom by si sa urcite milovat nemala, lebo aj on moze nieco dostat z toho. ja som si kupila take mydlo, maju to v potravinach, alebo v drogerii, na intimnu hygienu, je to v takej oranzovej krabicke a modry nadpis na V... nieco. mne to velmi pomaha.vzdy to dostanem vtedy, ked beriem antibiotika. musi sa to liecit.
drzim palce. pouvni ma urcite vydrz, kym sa das do poriadku.lebo to moze byt aj horsie. ak ta priatel miluje, tak vydrzi, moj vydrzal 2 mesiace-ked sme sanemilovali.

safira

lekarka mala pravdu v jednej veci: milovat sa pocas toho nie je dobre, narusis tym liecbu-ani s kondomom. ale priatel ked sa neprelieci, mozes to mat znova..takze mu kup tu masticku co si dostala, to by malo stacit