análny sex

macinko

Ja by som sa takymto sposobom moc rad miloval s priatelkou ked sme este len zacinali zo sexom mala strach ze jej nevojde moj penis do posvi ale ako sme to skusali tak sa vysmykol a vbehol jej do zadockovej dierky strasne ju to vzrusovalo a urobila sa tak,no odvtedy sa tam nedostal zacali sme ho davat do posvi a odvtedy uz do zadocku nesiel ak ked mi tvrdila ze to bolo uzasne. Milujeme sa uz len do posvi ale mna to laka aj dozadocku znova ale prenieco nechce v tedy sme nepouzili ziadny lubrikant iba sliny moj sekret a jej, bolo to nadherne len skoda ze uz to nechec praktokovat ale viem ze raz sa to opet podari. ved ked je v zadocku nemusim sa bat ze otehotnie .......

lori

Moja mila tu ti neostava nic ine iba to vyskusat.Dam ti zopar rad:1.,nech partner skusi drazdit zadok hlatkat ho a tak,neskor nech skusi otvor iba roztahovat,tu uvidis ako reagujes, ci ta to vobec vzrusuje, ak ano a tebe sa bude zdat ze si uvolnena tak nech si najprv natrie prsty skusi to od malicka a caka na tvoju reakciu ak ti to nebude prekazat mozete to skusit,ale hlavne budte obaja vlhky.Vela zien to boli a to len koli tomu,ze bud nie su dostatocne uvolnene,su suche, maju k tomu odpor,alebo ich polovicky idu nato zhurta,ved si len predstav co vsetko a ake velke sa dostane tade von a boli to?Nie.Tak vela krasnych chvil. A k hemoroidom anal nie je hlavny spustac choroby.

linda05

Baby dakujem vam velmi pekne za vase nazory:) Asi sa na to nedaam, ale nastastie mam dobreho partnera, ktory ma nenuti...len som to chcela vyskusat, ale asi sa tej myslienky vzdaaam:))))) Pre istotu:)

mya

ja som to skusala niekolko krat s manzelom ale casom som zacala mat problemy s konecnikom a zistila som ze su to hemoroidy...poznam viac kamaratiek ktore maju takyto isty problem vdaka analnemu sexu..keby som to mohla vratit uz by som to nerobila

waaaaaaw

mne sa to nahodou paci....a partner je nateseni...ale prvy krtät to trosku bolelo,pretoze sme si dali malo lubrigacneho gelu ...

safira

Ja by som to nespravila ani za nic. moj nazor je, ze kazda diera je urcena na nieco ine, tak naco vymyslat?? rob ako myslis, ale moja spoluziacka to spravila a tri dni nevedela ist na zachod a stale krvacala. mne by to za to nestalo a keby to moj partner nevedel pochopit, asi by som nechcela dalej byt s takym clovekom...

lilu

No...ja som to skusala s mojim partnerom aj s lubrigantom a poviem ti ze to bol moj najhorsi zazitok.Nie ze to bolo neprijemne ale strasne to bolelo aj ked sme na to sli velmi pomaly.Poviem ti ze uz by som to v zivote nexcela zazit.
Ale samozrejme vela zavisi od velkosti partnerovho prirodzenia...
Vela stastia