Napustanie mihalnic

Nena

Damela možno ti tam tú farbu nechala kozmetička veľmi krátko. A je to aj podľa toho, akú farbu kozmetička používa. Mne tiež raz nechytila, ale potom kamarátka zmenila značku a mala som ich pekné čierne. Skús ísť k inej kozmetičke.

damela

Ja som si kedysi davnejsie bola napustit mihalnice...a vysledok bol nulovy. Keby som sa predtym pozrela do zrkadla, a potom....vyzerala som uplne stejne.

katkalm

no ahojte dnes som bola u kozmeticky.. no ja som preto sa pytala ci ked ich mam tmave ci to bude mat nejaky efekt.. bo aj ta kozmeticka mi povedala ze ak mam moc tmave tak to mi je zbytacne.. no a dnes som bola noa mam tu vyhodu ze ja mam svetle konceky to mi aj ona povedala .. bo keby boli tmave tak to je nic.. no a je to super som spokojna a je to v pohode 35 SK to sa da a povedala mi ze mi to vydrzi bez problemov 3 az4 tyzdne ak budem na prudkom slnku ako napr. pri mory .. a ak nie tak ze tych 6 tyzdnov mam pokoj.. a dala mi nie ciernu ale modro ciernu farbu ako mne sa to paci a neviem peco si sa pytala na roky ale 18....

monci

tak co to natom meni ze si nenapustis???ved to je jedno ci ich mas blede alebo cierne ty mas kolko rokov???ked nechapes ze to je jedno ze akej farby ich mas proste pri tom ide len o tom pri napustovani a by si sa nemusela malovat to je vse a ties napis ako si dopadla len aj ja si chcem dat ked budu kese

katkalm

hmm len o to ide ze ja mam tmave mihalnice .. niesom blondinka..a to neviem ci akoto bude lebo preto si ich chem dat napustit aby som nemusela pouzivat spiralu

liz

no stoji to okolo 30sk a 40sk a neboj sa nic ti to neznici ani ti nevypadaju mihalnice ide iba o to ze teraz mas mihalnice blede a ked ti ich napustia budes ich mat pekne cierne a ked si das este na to spiralu tak budu krajsie a ked pojdes na kupko sa nebudes muset malovat a budes mat pekne mihalnice neboj sa nic to neni a vydrzi to okolo 2az troch tyzdnoch:)))))))daj vedet ze ako si bola spokojna