Aknenormin?

micamm7

Doteraz som ich nemala a ani sa mi nerobia. Ja si myslím, že to záleží od typu pokožky, podla citlivosti, alebo ja neviem ...Môj kožný,mi napr. povedal, že pokiaľ sa opalujem tak že nebudem ležať na slnku 3 hodinky v kuse a natriem sa krémom, že žiadny problém nevidí. Vraj v Kalifornii tieto lieky najviac ľudia užívajú a veď tam by sa zbláznili keby nemôžu vyjsť z domu...
Ja som nemala žiadny problém, nikdy som nebola náchylná na spálenie a pod...Ja som napísala iba ako to bolo u mňa :)

jankaaaaaaaaa

ked si sa normalne opalovala, tak cakaj onedlho pigmentove skrvrny. na ktore ziadny liek neexistuje a neda sa ich zbavit

micamm7

Ahojte,
ja som brala Aknenormin 7 mesiacov, nemala som to také ťažké akné, čo ostávajú z neho až jamky, ale mala som krupicu po celej tvári, bola som celá fľakatá a na lícach som mala bledofialové jazvy, také fliačiky...
Teraz som spokojná, všetko mi zmizlo, dokonca ani tie jazvičky mi nie sú vidno, iba tak trošku (ale to skôr si myslím len ja že stále sú :D)...Pleť sa mi úplne prestala mastiť, mám ju úplne normálnu, vôbec sa nemusím pudrovať každú pol hodinu alebo obtláčať tvár do vreckovky ako som to robila predtým....Teraz používam iba jemne krycí make-up, veľa ľudí mi hovorí že mi ho vôbec netreba, ale cítim sa nesvoja...Predtým som používala silno krycie...
Čo sa týka liečby, jediný môj problém bol suché pery, šúpala som sa až pod nosom, kútiky...ale nepovažujem to za veľký problém keďže existujú balzamy...a zhoršil sa mi ekzém, keďže som atopička, ale tak isto krémy a krémy...teraz to je už okej, som bez Aknenorminu 5 mesiacov, sem tam sa mi robia len také maličké ako keby podkožné biele bodky, ale to nič...Inak som s ničím problém nemala, dokonca som sa aj normálne opaľovala, maľovala...všetko....
Ja len odporúčam :)

katlen83

Ahojte tak aby ste neboli vsetky sklamane ja som brala aknenormin 6 mesiacov potom som mala krasnu kozu 2 roky.
Po dvoch rokoch to zacalo znovu.Velke vredy bolestive dlho sa liecili.Isla som spat ku koznej a ta mi povedala ze to sa vyliecit neda da sa to len zmiernit a docastne ustalit no nie vyliecit.

dfhdlds

a vobec nejde len o tvar ale o uplne cele telo. treba sa uplne vyhybat slnku byt len v tieni a mat silny ochranny faktor. + ziadne kratke nohavice ani tricka. roaccutane sa nesmie brat v lete ani pocas jari . najvhodnejsie obdobie je jesen zima... a nie ze este pocas liecby ist k moru... na pokozke tak ostanu silne pigmentove skvrny na ktore liek neexistuje

elen666

pravdepodobne nie, nakolko koza bude este dalsich 3-6 mesiacov velmi citliva , cervenasta.Cize neviem ci som ta potesila

Mimka

a ked si natriem na tvár aspoň 30 faktor?...lebo presne tak to vychádza, že ten týždeň mám dobrať ked pôjdeme...