Prosím pomôžte!

luci

mila matka.to svrbenie nie je nic ine ako mykoza.a tvoj chlapec to dostal od teba.bez na gyndu a krem kt.ti predpisu moze pouzit aj tvoj priatel

crazynka:)

Dracica, uz si mala byt daavno u doktora. Je to lepsie ako sa takto trapit doma, uvidis, ze to nebude nic strasne a budes onedlho fit.

best trance girl

Dracici a Mati: Tak s vytokom a svrbenim chodte hned na gyndu. Da vam lieky a za necely tyzden ste fit. Len to treba podchytit cim skor. Je vela diskusii na tuto temu, tam sa o tom docitate viac. Pozrite sa na temy ako chlamydie, kvasinky, plesne, vytok, atd. A nebojte sa ist k lekarke, nejde o nic vazne

dracica

pozmte mi prosim mam 17, a mam strasne husty tmavo hnedy vytok...menzes mam dostat o tyzden mesiac predtym som puzila lieky Norethisteron na oddialenie..a kramy som dostala jak som to dobraal secko v pohode..ale teraz mam dostat o tyzden a mam tento vytok co to moze byt? musim zajst gyncovi? pohlavny styk som mala pred rokom v blizkej dobe som nemala nic...s chalanom...Pomoooc...co to moze byt?

mata

pred dvoma mesiacmi som mala prvy nechraneny pohlavy styk s mojim chalanom od vtedy som to s nim robila priblizne kazdy bez ochrany den a nebolo nic az jedneho dna ma zacala svrbiet vagina a pri moceni boliet a nutkanie mocit neviem co mam robit prosim pomozte mi.to svrbenie ma aj moj chalan a ma tam take cervene flaky.

Alternativa

A takto vyrazne nepravidelny cyklus sa Ti zopakoval kolkokrat? Nebrala si nahodou v tom case alebo trochu predtym antibiotika alebo ine lieky? Nemala si nejaku mimoriadne vzrusujucu - v pozitivnom i negativnom vyzname - situaciu? Nezmenila si prostredie? Niekedy staci veeelmi horuci kupel na porusenie cyklu. Toto vsetko moze ovplyvnit cyklus a nic to neznamena. Kedze si mlade ziena, neviem, ci si uz niekedy bola u gynekologa. Vies, ak ta nepravidelnost bola len 1-2x, to sa moze upravit. Len klud.

zúfalá

Alternative: Vieš čo, hned po precitani som si to prepocitala a vyyslo mi tak o tie tri dniky viac. je to uz trochu normalnejsie?