Prosíííím poradte!!!!Som v koncoch!!!

Príspevok v téme: Prosíííím poradte!!!!Som v koncoch!!!
jaja

Mám taký menší problém.22.09 som mala dostať menštruáciu, a pár dní pred tým sme sa s priateľom milovala bez ochrany a asi mu troška ušlo.Od tedy mi menštruácia mešká a stále nič.Mám ju vždy presnú a ešte mi nikdy viac ako pár dni nemeškala.Možem byť tehotná???Robila som si tes, keď mi meškala týždeň ale vyšiel mi negatívny.Možem byť aj napriek tomu tehotná???Prosím poradte.....diki

age44

si len v strese, preto ti meska. testy su podla mna spolahlive, hlavne ked si ich robis uz potom ako ti vynechala menstruacia. urob si pripadne opakovany test a uvidis. alebo si skoc na vyvolavacku, ak ti menzes tak chyba.

dituš

ivkaaa - možno pre teba je to somarina, ale ani testy nie sú vždy 100%, a to že jej mešká neznamená, že je hneď tehotná, jaja nebrala si nejaké antibiotiká hoc aj na prechladnutie, aj tie môžu spôsobiť meškanie

ivkaaa

prosim ta nepis tu take somariny.kup si tehotensky test lebo jedine tak zistis ci si v tom.myslis ze ked ti tu niekto napise ze mozno si alebo mozno nie si ze to tak bude??????
NEVYPISUJTE TU UZ DOOKOLA TIE ISTE SOMARINY!!!!!!!!

katica

prvé príznaky tehotenstva sa tak skoro neprejavia, test je dobré robiť až 2 týždne po vynechaní menzesu, môžeš byť aj viac nervózna, alebo prechladnutá, aj zmena počasia niekedy ovplyvňuje oneskorenie menštruácie, zatiaľ nepanikár, ešte je skoro