Strasne bolestiva menstruacia

anickapd

ja beriem antikoncepciu od 15tich,aj vdaka inym hormonalnym problemom,ale krce mi nezmizli.stale mam bolesti a uz som sa s tym vyrovnala,takze si pomaham teplymi cajmi,teplymi sprchami,drzim sa v teple,hlavne brusko a v noci spavam s vyhrievanym vankusikom na brusku.je to skvele.sice neprespim celu noc,ale aspon sa vyspim.je to skvely pomocnik na bolestive dni pocas menzesu.odporucam.

lucia87

No nie celkom, bezne beru antiku uz 16tky a zo zdravotnych dovodov by si ju mohla brat aj ty...Ale ked nechces, tak skus ten aulin a vravim, predtym nez bolesti zacnu, nehraj sa na hrdinku:OOO A ak uz bolesti mas, mne trochu pomoze horuca sprcha. Sadni si do vane a pustaj si na podbrusko teplu vodu, alebo si uvar caj a teply hrncek si pirloz na podbrusko. Ach jaj, preco muzi taketo problemy nemaju...Ako vravi noonaa, muzi to nepochopia, je to akoby ta zvuntra daco trhalo, fuj

1bambulka14

antikoncepcia pomohla aj mne...ja som mavala tiež strasne krče, že som od bolesti aj plakala a v noci som nemohla spavať...bolo to strasnee..ale ako nahle som začala brat antikoncepciu, tak ked som hned dostala kramy, tak ma to až tak nebolelo...

lucia87

Hak naozaj aj mne pomohla. Viem, o com hovoris, na strednej som sa viackrat musela vypytat zo skoly domov, lebo tie bolesti sa nedali vydrzat. Pomaha Aulin, to je liek aj proti migrenam, takze dost silny, dolezite je, aby si si dala liek nie ked uz silne bolesti mas, ale ked citis, ze sa menstruacia zacina. Mimochodom uz vyse dvoch rokov HAK neberiem a aj napriek tomu tie bolesti nie su take silne, akoby mi to HAK trvalejsie upravila...

tiňuška

Ja som mala taký problém tiež tak 2-3roky a navyše mi to trvalo 7dní s 14dňovou prestávkou. Po dlhom dlhom presviedčaní som musela navštíviť gynekologičku a tá mi nasadila liečbu, vtedy ešte nebola až tak moc rozšírená antikoncepcia, aspoň nie pre nás mladé baby a potom neskôr som ju už začala brať aj ja a myslím si, že má dosť do seba. Takže to môžeš skúsiť aj s tým ale asi záleží dosť aj podľa toho koľko máš rokov.

noonaa

moja,podobne som trpela,ozaj pomohla HAk...lebo moj byvaly gynekolog-chlap povedal,ze to musim vydrzat...chlap,co en o tom vie!!!! ale ked je najhorsie,nech sa deje co chce,tabletka musio byt,ved len raz za mesiac,tak co...ibalgin,algifen,augin....skus