háklivá téma

Príspevok v téme: háklivá téma
tajná

Ahojte všetci. Neviem, či môj problém patrí medzi choroby (ja si to nemyslím), ale niekto je o tom presvedčený, tak..Vždy sa mi páčili chalani, snívala som o princovi na bielom koni, o romantickej svadbe, 2 deťoch...Ale jedného dňa mi vstúpila do života ŽENA!Zamilovala som sa!!Už sme spolu 6 rok. Nikdy som neriešila, prečo sa to stalo, všetko to akosi tak postupne prišlo, ona tiež predomnou mala vzťahy s chlapcami. Nepovažujem sa za lesbičku v pravom zmysle slova, lebo si neviem predstaviť, že by som žila s nejakou inou ženou, dokonca sa mi tá predstava hnusí, len s ňou. Mužov som nezavrhla, ale milujem ju. Myslíte si, že som chorá????????(inak je hrozné, ako sú niektorý ľudia pohoršení takýmito vzťahmi, ja som si tiež nikdy ani len vo sne nepomyslela, že raz budem žiť so ženou a stalo sa...)

tajná

Lea, ty máš priateľa???A páčia sa ti aj nejaký iní chalani?Nie že by si s nimi chcela chodiť, ale sa ti skrátka páčia, hm??Ale veď máš svojho priateľa, ktorého miluješ nemieniš ho vymeniť za nikoho iného, kto by sa ti páčil, či áno??Také niečo mám ja, nieviem aké je to v "normálnych vzťahoch", lebo sa mi páčia aj iný chalani, poviem si, ty brďo, aký fešák a aký suprový, ale preto ešte nemienim ukončiť svoj vzťah,lebo žijem s niekym, koho milujem, aj keď je to žena. A čo sa týka rodiny, no neviem, ale myslím si, že je to len a len môj život a bohužiaľ rodina sa s tým bude musieť vyrovnať. Mám nádhernú rodinku, ktorej nechcem ublížiť, ale ja by som kvôli žiadnemu problému nikoho z rodiny nezavrhla. Isto ich to bude trápiť, ale aj smrť spôsobuje traumu a bolesť a človek sa s tým musí vyrovnať(no neviem, či to bolo až také dobré prirovnanie, ale..)A moja priateľka mala predomnou vážny 3 roč. vzťah s chlapcom, tak ma asi nezlákala, ako lesbička a ani ja ju. Začalo to ako kamarátstvo a nakoniec to prerástlo v lásku. Možno som v nej našla to, čo mi doteraz nedal žiadny chalan a keď vidím iné vzťahy, tak aj tam to chýba.Ja som s ňou šťastná, ona ma robí šťastou a ja ju, dúfam. Ale ako sa hovorí, ťažko sa vyjadrovať tomu, kto to nezažil. Takže beriem názory všetkých.
A snilka, dík za podporu!!!!!

snilka

tajna,verim,ze ty urcite nevymyslas co sa tyka toho,ze si s priatelkou,ved urcite to nerobis naschval a 6 rokov je 6 rokov.a vies kedy ublizis svojim najblizsim?ked budes nestastna.ak budes stastna ty,budu aj oni,prvotny sok je vzdy pritomny u kazdeho,to im vziat nemozes ked sa im to rozhodnes povedat :-)ale bude to ok,ano niektori ludia su taky ako pises,ale co ta po nich :-)jednoducho to nechapu,to je vsetko a boja sa toho comu nerozumeju.tes sa,ze mas uzasnu partnerku s ktorou si skvele rozumiete :-)a hlavne sa nenahli co sa tyka prezradenia svojho vztahu,nie kvoli ostatnym,ale kvoli sebe-totiz musi dozriet cas a ty sa na to budes citit :-)verim,ze budes stastna.nikdy na svete nic nie je dokonale,na to nezabudaj a tes sa z toho dobreho :-)vela stastia.a take reci,ze vymyslas,alebo ze skus to s chlapom,alebo ako si sa mohla drzat za ruky na verejnosti...prosim ta.ako cies ake to bude v buducnosti?nevymyslaj :-)a necakaj lutost od nikoho.ved nema byt za co :-)

lea

tajna, neviem, ale mne sa zda, ze len vymyslas. ked sa ti pacia aj muzi, preco si komplikujes zivot? vsak je tolko peknych a dobrych chlapov. skus to s nejakym. a inak, aj v mojom okoli su vyhranene lesbicky a nie casto strhnu na svoju cestu dievcata, co by na take veci ani nepomysleli predtym - a ony sa z nudy alebo neskusenosti daju nahovorit. vsak ako hovoris, prinasa ti to viac neprijemnosti ako stastia - narusene vzahy s okolim, sposobis traumu rodine

tajná

Ahojte,až dnes reagujem na vaše odkazy, sorry. Mám 28 r. a rodičia to zatiaľ nevedia. Vedia to len niektoré "kamarátky", takže...Inak tento môj problém mi vytriedil ľudí v mojom okolí, ukázalo kto je môj skutočný kamarát, komu na mne naozaj záleží, rovnako to bolo aj u mojej priateľky, tej nakoniec nezostala ani jedna, mne aspoň jedna, ktorá mi drží palce a je pri mne. Kamarátka, s ktorou som sa priatelila od škôlky a bola prvá, ktorej som sa zverila, mi tak ublížila, ako ešte nikto,nikdy. Ale aspoň viem, na čom som. Inak je to pre nás dosť ťažké, skrývať sa, aj keď po tých rokoch sme sa to už akosi naučili, ale našim to nemám odvahu povedať, som z dediny a ľudia tam sú...no veď vieme, ale toasi všade. Bolí ma, že ju musím klamať, ale bojím sa, ako by to zvládla, ale viem, že raz jej to budem musieť povedať a bojím sa tej chvíle...Závidím všetkým babám,ako so svojimi chalanmi držia za ruky, bozkávajú, všade chodia spolu a my len tak potajomky. To je dosť ubíjajúce. A čo sa týka výchovy detí, no neviem, keď je slobodná mamička, ktorá sama vychováva dieťa, tak aj ono chudiatko bude mať asi problémy nadviazať vzťah, keďže chýba mužský vzor a ten jej odpor voči chlapom, ktorý dáva stále najavo(poznám také ženy vo svojom okolí!), ale to sa neodvážim komentovať, čo zanecháva stopy na dušičkách malých detí a čo im spôsobuje potom v budúcom živote problémy. Tak ďakujem za názory a budem rada, keď sa mi ešte ozvete. Aspoň takto vyrtuálne sa môžem vysťažovať....

agina

Tajna pravdepodobne si bisexualka. Pacia sa ti aj muzi, aj zeny. Chora urcite nie si, kazdopadne to nie je bezne.Drzim ti vsak palce, najskor sa musis sama vysporiadat s tym, ze si bisexualka.

lea

kedysi som pracovala ako sestricka a prisiel ku nam do ambulancie parik mladych zien z Nemecka s malym chlapcom asi 5 r. boli mile, ale ked sme sa rozpravali a jedna z nich mi povedala, ze oni dve spolu vychovavaju toho chlapca-jej syna, prislo mi to zvlastne. nepoznam ich blizsie, ale myslim, ze ten chlapcek moze mat z takej vychovy v hlave riadny hokej- chyba v rodine muzsky vzor, a vobec cele to ich milenecke spoluzitie, podla mna to decko to nebude mat v buducnosti lahke vo vlastnych vztahoch

preco nie?

tajna
vobec sa tym nemusis trapit, ak si stastna ty a tvoja priatelka, tak na co sa zbytocne trapit...a chora urcite niesi...mne sa baby pacia, ale nikdy som sa neodvazila na nieco take, ako ty...zijem v jednej domacnosti s muzom, ale som si ista, ze keby ma aj on sklamal(ako vela inych pred nim) tak na 10perc.by som sa pokusila nadviazat vztah s nejakou zenou...
mozem sa spytat ako na to reaguju rodicia, ci najbl.okolie?? kolko mas rockov?