Sebatriznenie

Príspevok v téme: Sebatriznenie
Smutnucka

Ahoj stalo sa to prvy krat ked som bola osmacka. Zacala som s destrukciou k samej sebe. Razem sa. Rezem a uz ani necitim ako hlboko rezem. Teraz mam 18 rokov a chcela by som sa konecne toho z toho dostat. Ja som ale zacala, pretoze mi bolo velmi ublizene. Otec ma od osmeho rocnika hnusne zneuzival. Pisem aj preto sem, lebo urcite su tu dievcata, ktore citia to iste. A preto mi mozete kedykolvek napisat, pripadne aj zavolat cislo dam potom zvlast. Je to strasna choroba a musime sa jej zbavit, lebo nas moze zabit. WERONIKA

jaaaaaa

aj ja som si tym presla. aj som sa rezala,nevedela som ako s tym prestat aj ked som velmi chcela. no nakoniec som sama nad sebou zvitazila a uz tri roky som nic take nespravila.chcelo to velku drinu a asi pred mesiacom mi hlavou preletela taka myslienka opat porezat sa ale zahnala som ju tak rychlo ako aj prisla,uz nechcem nikdy viac! musite byt silne a prekonat sa! ...jeden smutny pribeh z tejto tematiky si mozete pozriet aj na tomto nicku na pokeci ... rApIdsk8t ... tak sa drzte a nedovolte aby to bolo silnejsie ako vy!

kuki

Pozri si prispevok
www.zdravie.sk
Mozno tam najdes spriaznene duse a cestu z kola von. :)
Rozhodne to nie je len tvoj problem a urcite existuje cesta ako to zmenit.
Drzim palce.

ali

ahoj smutnucka. ja s tym mam tiez problem, no este som sa nerezala. ano psychologa odporucam aj ja, mne veeelmi pomohol. len sa s nim porozpravaj a ak bude dobry tak ti pomoze v tebe najst cestu. mozes sa aj mrknut na temu "rezanie do krvi - neviem prestat". je tam vela pribehov ludi, ktori to prekonavaju, alebo uz prekonali. drzim ti palce v zivote :-)

Alternativa

Smutnucka,
ten nick ta zrejme vystihuje. Vies, psychicke problemy v mladuckom veku maju takmer vzdy na svedomi rodicia - hoci milujuci a casto si svoju chybu vo vychove ani neuvedomuju. Nevracaj sa k tomu, to uz nezmenis. Ries sucasny tvoj stav. Dobre by bolo, keby si co najskor isla k psychiatrovi a psychologovi. Musis zabojovat a za urcity cas budes opat stastna, budes vediet aj urcite neuspechy, tazkosti prekonavat tak normalne. To je makacka na sebe samej, ale oplati sa .D