Bojim sa ze som v tom :( pomozte mi

eeva

Naposledy som mala menstuaciu 6.10 a vcera 12.10 sme sa s mojim priatelom milovali...no zistila som ze krvacam (a to som mala sex uz viac krat)je vobec mozne ze to este boli dozvuky menstrucie alebo mi nieco je...PORADTE MI PROSIIIM

majuška

Dakujem vam... drzte mi prsteky .. myslite si zeby som mohla byt tehotna? ale upozornujem ze do mna sa nevystriekal..

veronika

otehotnieť počas menštruácie sa dá len v tom prípade ak už prebehla ovulácia.Inak sa nedá.To je len v minimálnych prípadoch.

..

ehm.. veronika, otehotniet sa da aj pocas menstruacie, je to jednoznacne menej pravdepodobne ale nie je to vylucene
majuska, ku gynekologovi nemusis ist s mamkou, v pohode chod s kamaratkou

veronika

Áno môže byť z toho milovania. mňa to trocha bolelo po milovaní.Ak ťa už 4.deň bolí tak radšej choď sa objednať u gynekológa.Nemusí to byť vážne ale malá prehliadka nezaškodí.Inak kolko máš rokov?

majuška

veronika dakujem ti ale je to normalne ze ma boli tak divne uz stvrty den brusko? ale nemam nijake divne chute ani nic len troska brusko zaboli to z toho ze som sa prvykrat milovala alebo co?

veronika

Ahoj Majuška
Nemusíš sa trápiť nie si tehotná.Keby si bola tak by si sa milovala v plodných dňoch. Tebe skončila v ten deň menštruácia a večer si sa milovala.Tak si bola ešte v nepodných dňoch.Plodné dni začínajú okolo 14.dňa od poslednej menštruácie a to je ovuláciou.
Nabudúce si naštuduj nejaku brožurku a tam to je všetko vysvetlené. Tak sa neplaš zbytočne.

majuška

ved som si vypocitala plodne a neplodne dni a vysli mi az na 13teho oktobra a pohlavny styk som mala 6teho oktobra... ved kramy mi skoncili 6teho rano a vecer som sa uz milovala s priatelom.... ale boli ma teraz nejak divne brusko je to od toho ze som sa po prvy krat milovala??? nieje mi zle ani nemam ziadne cudne chute ani nic podobne len ma boli brusko...Poradte mi prosim vas som tehotna?

frenk

neni to pravda že až na 14 den plodne dni su 3dni po skončeni menzesu na14 den su najplodnejšie to mi verte takže pozor otehotniet može už 3 dni po skončeni