Bojim sa ze som v tom :( pomozte mi

darka4

lenka co sa boji-nikdy never chalanom!ked ti povedia,ze si daju pozor,urcite si nedaju!aj moj manzel,ked som mu povedala,ze som tehotna-tak sa opytal,ze neveri,lebo vraj kedy by sme to stihli...veru tak.

lenka co sa boji

boji sa ze som tehotna...v piatok som sa prvy krat milovalanajpr chvilku bez kondomu a potom uz lne s kondomom....mozem byt tehotna priatel mi povedal ze nie lebo sa nespravil ani nic podobne ale co ta kvapocka rozkose?....poradte mi prosim

pink

s partnerom ideme vzdy na ostro a je to lepsie ako s gumou:).ked ostanem tehotna,co uz :).pocitam s tym ze sa to raz stane :)

veronika

poradte mi uz 5 dni mi meska menstruácia a bojim sa mala som s priatelom sex ale mali sme ochranu sice ked ho vytiahol bolo nieco na plachte no myslela som si ze to zo mna bla som dost vzrusena a moja menstruacia je nepravidelna poradte prosim

anjel.noci

CAVTE VSETKY,VSETCI
TAK SOM TU ABY SOM VAM PORADILA AK BY SOMMOHLA, PARTNEROMSME TOHO VELA VELA UZ PREZILI,CI ROZTRHNUTIE KONDOMU CI STRACH S TEHOTENSTVA,,,,,,,,,,tabletka po je P,O,S,T,I,N,O,R,,,,TO HADAM VSETKY VIETE DALEJ,
1:vypocitajte si plodne dni je to okolo 11.14 dna od menstruacie

2.otehotniet v menstruacii je malo pravdepodobne aj dva ci tyzden pred a po ale nedoporucujem aby sa vam priatel vystriekal do vaginy skor odporucjem prerusovany sex t.j. ze ho vas partner vytiahne a urobi sa vonku vtedy y sa nemalo nic stat(ja som to prezila aj ked som mala plodne dni)

3.pokial chcete sex s tym ze vas parter chche do vas urobit kondomy nie su teda najlepsi sposob casto sa roztrhnu(preto ja osobne vravim priatelovi nech toradsej vytiahne von nez sa spravi a spravi s amimo mna predsa nechchem baabtka nie)

4.najlepsie su Hormonalne tablety,a kondomy e to fakt istota,a este neico ak vas priatel odmieta kondom na vasom mieste sa s nim ani o tom nebavim
5.citala som vela odbornej literatury pise sa tam zeotehotniet mozes len v plodnych dnoch ale podla mna je to kravina a risk
tak kocky vyberte si,,,papa