damaxy alternativa

Jarka77

Ahojte aj ja sa chcem podakovat vsetkym ktori prispeli vo fore kde sme sa bavili velmi ste mi pomohli zvlast damaxy. Vsak viete liecim sa na panicku poruchu a vdaka vam uspesne vniesli ste opat slniecko do mojho srdca a citim sa teraz velmi stastna, som rada tiez ze este existuju ludia ako ste vy lebo sem tam je clovek na dne a je to fajn pocit ze vie ze tu ma niekoho kto mu poda pomocnu ruku povzbudi poradi.Ja som bola pred velkou nocou na tom velmi velmi zle a dnes sa citim stastna uvolnena sama sebou, vdaka tomu nastal obrat v mojom zivote co som ani necakala. Ako damaxy mi raz napisala vsetko sa raz na dobre obrati a je to pravda, keby som pisala svoj zivotny pribeh bola by z toho jedna telenovela ale dnes sa mam super mam skveleho priatela dobru rodinu. Vdaka Vam vsetkym za to ze ste mi pomohli a ze pomahate aj inym.

Alternativa

Vrr,
takze dneska sa nejako umelecky zamotavame v slovach :o). Dufam, ze neironizujes. Hoci mne "zalozit" filter na pripadnu ironiu nerobi problem a som rada, ked reagujes.

Alternativa

Uuuha - to je slovnik mladej generacie :o).
Forum je dobre vdaka vsetkym a urcite aj celemu admin kolektivu. Myslim, ze tak to ma byt :o)

vrr

LOL ta veta je vazne super:D:D:D lol..
rozumiem, ked je to slovo podstatne pre teba, je pocta pre nas byt nim osloveni

Alternativa

No Ty moja jazykovedkyna :o). Moja oblubena veta je: vsetko v zivote okrem casu je relativne. Pre mna to slovo ma uzasny vyznam. Hned pocujem pesnicku od Elanu o ludoch, co vonaju clovecinou...a o tom je kazdodenny zivot. Prave na tuto pesnicku mam nadherne spomienky s jednou partiou studentov, s ktorymi som si naozaj mimoriadne rozumela. Takze tak nejako :o)