Otočená maternica,žlté teliesko a cysta

Príspevok v téme: Otočená maternica,žlté teliesko a cysta
iva.m

Dobrý deň, zistli mi otočenú maternicu, tiež mi zistili, že sa mi netvorí žlté teliesko a momwentálne aj cystu. Pred mesiacom 5x5 cm, dnes som bola na kontrole a cysta už je 6x7 cm. Viete mi prosím povedať niečo bližšie o týchto mojich troch diagnózach? Ak mi tá cysta nezmizne do mesiaca, musím ísť na operáciu. Nedá sa nejako vysušiť? Ďakujem.

tami

fiiiha,vacsia cysta ako maternica..no drzim palce,nieje to nic smrtelne,no bolesti si uzijes...
k tej otocenej maternici..je to v podstate ok,len budes mat problemy s otehotnenim.Aj sexualna poloha "od zadu" ti asi bude vyhovovat viac ako klasicky "misionar"..a zlte teliesko neviem co je...

sašenka

naozaj by mohli pomoct antikoncepcne tabletky, ale mohli by vam urobit kyretaz a zistili by ako ste natom,to nie je az tak hrazne.drzim palce, ja som to absolvovala mala som priemer len 3,5cm ale mala som velke bolesti v podbrusku a krvacala cely mesiac......dnes uz som ok.vyoperovana a zdrava dufam.

wewwe

do 10 cm netreba operovat a mala by sa sama rozpustit ked ma viac ako 10 by mohla prasknut co je riziko ja beriem antikoncepciu a mam 3.2 na 3.5 doktor povedal ze by to malo prejst a ak nie tak v decembri budem nasledovat vase kroky