vytrhlimi ZUB a stale

Príspevok v téme: vytrhlimi ZUB a stale
sunka

...stale neviem-nemozem pohnut poriadne sankou, akoby ma tam daco tahalo, taky tlak proti bolesti. ani to neviem popisat.len sa chcem opytat, budu to uz pomaly 4 tyzdne a vadi mi to pri zuvani, jedeni, pohyboch ust a jazyka-otvarani ust. ze ci je to mozne stale z toho trhania, RTG mi nerobili.alebo co to moze byt. inak som bolest vtedy necitila, lebo mi to opichli. teraz citim, ked sa snazim nasilu viac otvorit usta ako mi to dovoli-taky protiťah a bolest sanky k uchu a do podnebia az hrdla na tej lavej strane...

...

hej ale ti mohli poskodit kost a nechat ulomok kosti..tak to bolo komlikovane.ak nie si alerg.na ibuprohfen alebo aspirin a ak nemas astmu,alebo zaludk.vredy, davaj si ibuprofen, 3 krat denne 200 mg.to stiahne zapal.ale malo by to byt skontrolovane.

sunka

praveze mi ukazali zub i skorenmi bol cely neporuseny, dokonca i s kuskom kosti vytrhnuty,lebo nesiel uvolnit boli korene pevne na kost prilepene a tak aj kus kosti s trhanim vysklbli

zub

sunka,newchcem strasit,ale radsej bez k dr na kontrolu.mohli ti tam nechat ulomok , kamoske sa to stalo,a mala dlho problemy, az na rtg to zistili potom.ako prebiehalo trhanier??dlho, komplikovane??

sunka

lucia diky, uz to boli menej ale este stale a ked chcem odhryznut rozok nemozem lebo tak velke usta neotvorim :)
dufam ze sa to zlepsi

lucia87

Moj zubar mi povedal, ze bol uz svedkom viacerych fraktur sanky pri trhani zubov, ale to by ta asi bolelo viac. Mozno sa ti zapalil nerv