totalne ziarlivost

ramirka

usiak...vies to je velmi teoreticka otazka na ktoru ti mozem odpovedat len takto. teraz pre mna existuje len moj priatel ktoreho by som nemenila za nic na svete...ale nikdy nehovor nikdy a ktovie co bude o nejaky cas ktovie koho mozem v zivote stretnut a pod......ale to su naozaj len teoreticke otazky ktore ani neriesim momentalne....a dalsie vec je ze neuznavam "podrazy" a uz vobec nie takehoto typu..takze by som to asi riesila serioznou cestou...

usiak

ramirka:
a co keby si stretla niekoho, kto by ta fakt tak strasne zaujal, ze by si sa sama seba pytala, ci by nebol pre teba prave on idealny? alebo mas tak velmi a dokonale rada svojho priatela, ze by ta take nieco v zivote ani nenapadlo?

ramirka

cudujemsa moj mi to vzdy tak vysvetluje ze preco ma ziarlit ked vidi na mne ze mam rada jeho a vie a teda uvedomuje si ze mame pekny vztah tak ze preco by mal niekto podvadzat on ma na to taku teoriu tak dufam ze sa jej aj on drzi:P

ramirka

no zase ani ja niesom extremne ziarliva..a ked ziarlim a este to aj poviem priatelovi ze som zaziarlila ani mi to neveri lebo si to nevsimol:)))
usiak no moj priatel mi sam povedal ze sklamanie a je koniec bez debaty...takze by som si veru dva krat rozmyslela ci budem nieco vymyslat:)) kedze ho nechcem stratit a zase druha vec je ze by som to-teda nejaky "podraz" ani nepsravila sama od seba..

alzbee

Mna priatel tiez hocikam pusti...nerobi ziadne problemy:)) a ja jemu tiez nie...my to mame vo vztahu take vyrovnane. Nepotrebujeme sa navzajom upodozrievat, ci vyvolavat ziarlivostne scenky...ale neverim, ze ten moj alebo aj vas partner vobec neziarli. Len to nepotrebuju davat najavo..tak isto aj ja-samozrejme, ze trochu ziarlim, ale nedavam to najavo...:)

usiak

bude to tak, ze vam plne doveruju a zniesli by vam aj modre z neba, tak nie ze ich sklamete lebo pre takeho doverciveho priatela by to bola poriadna rana pod pas ;)

cudujemsa

neviem, ale takych je asi vela... a nemoze to byt tym, ze ti nasi priatelia su si nami velmi isti? ze dobre vedia, ze sme na nich naviazane? aj to by mohol byt dovod