baby a nase problemy....

Príspevok v téme: baby a nase problemy....
donchuan:)

hy all..moj problem by sa tu mozno asi ani nehodil,ale ked mam moznost...takze ide o jednu strasne prirodzene peknu(pekna aj bez mejkapu)dievcinu s ktorou sme si padli do oka pred niekolkymi mesiascmi(take nevinne pohlady atd)no a nedavno som s nou aj pokecal...rozhovor bol uplne o vsetkom a vyzeralo to ako keby sme boli spolu kamosmi uz roky.boli vymenene cisla ale nic viac...no a problem je ale v tom,ze na druhy den my skoro ani nepozdravila,lepsie povedane ani nepozdravila..co to ma znamenat?ja nechcem zatial:)nic viac pozdrav by mi uplne stacil!je taka hanbliva alebo co?je tu taky niekto opacneho pohlavia(taka hanblivka v dorbrom slovazmysle)?za dotazy fakt vrela vdaka...

donchuan

asti to moze byt celkom pravda,ze sa zdraha alebo co pozriet na toho kt sa jej celkom paci...inak tou sms kt som mal poslat..tak sa neposielaju,ze dik za dobry rozhovor,vies to by bolo v takej situacii(ona a ja)take ze by si uz bola celkom ista mozno tym,ze by som jej aj nohy lizal...mozno...ked ja neviem,ale to je dobra idea,ze by sa rozhovor mohol opakovat len vo dvojici,vtedy som nerozpraval len s nou ale aj s jej kamoskou...tam to mozno bude...a dik za postrehy,uvidime,co bude dalej

kiki

aaaaaaa nepozna nejakych twojich "kamosov" co jej mohli nieco o tebe natarat??..lebo to sa stawa casto...wies mozno ju niektori z nich chce a preto jej o tebe nieco zle powedal...nho newiem...lebo mi to nesedi ze je hambliwa..tho by robila ze ta akoze newidi..ale keby ste boli blyzko a vedela ze ju widis..tak by sa urcite pozdrawila..lebo by sa nexcela strapnit nie?..newiem podla mna..papaaa:)

asti

je hanbliva, a na toho kto sa jej paci je pre nu najtazsie pozriet, ci pozdravit, aby neprezradila privela :o)) bud trpezlivy a skusaj..

damaxy

prečítala som si to ešte raz a keby som sa ja takto správala,znamenalo by,že som hanblivá.Skús ju oslovit ked nebude na blízku dav a možno to pojde lahšie.V každom prípade dobíjaj sa svojho.

donchuan:)

to nebolo v tom ze som ju pozdravil a ona nic...z mojho pohladu je to tak,ze sa radsej otoci jak by mi mala pozdravit takze k pozdravu ani nedojde a neriste prosim pozdrav ale to spravenie potom...inac mas pravdu a dik...