bojim sa...

Príspevok v téme: bojim sa...
mimko

ahojte, dufam ze mi tu niekto pomoze... uz dlhsi cas (rok,dva) sa bojim ludi!! aby som to presnejsie definoval chlapcov,chlapov hlavne ktori su opity mam z nich strach ze sa na mna divaju a chcu ma zbit... neviem preco to je tak ale je to strasne hnusny pocit a chcem sa toho zbavit... napr. bojim sa ist na disku.. lebo si myslim ze ma tam niekto zbije.. a pritom nic este take hrozne sa mi nestalo... v mojej celej rodine nikto nepije neivem ako sa mi to mohlo stat kedysi som sa tak necitil ale teraz sa citim hnusne... a neviem ako na to...a to vsetko coho sa bojim je hlavne vecer a rano uz som zase v pohode neviem cim to moze byt a ked mi niekto moze pomoct tak prosim pomozte lebo sa za to strasne hanbim... dakujem :(

mimko

ahoj ashley je to tak a myslim ze si super baba... neviem preco ale si to mylslim uz len z toho dovodu ze si mi odpisala vela ludi sa neunuvalo... :(((( sak to mas sancu vidiet hoc pre mna je situacia vazna... mozem sa s tebou porozpravat aj cez icq??? alebo cez nieco ine ozves sa prosiiim???... mimko

ashley

predsa si nemozes povedat ze si srab.si normalny clovek ,kazdy ma predsa nejaku slabost na nieco,a je to tak aj u teba.urcite sa toho nezbavis hned ale casom by si mohol keby si si zacal verit a uvedomil si ze ti tí ludia nic nespravia.aj ty si clovek a mas pravo sa branit!a v podstate taky opilec nemoze mat väcsiu silu ako ty:)zasa nie ze budes kazdeho len bit:))

mimko

to je pravda mal by som sa tomu postavit... ale neviem vies ten strach :((( no vidis teraz ako som pisal teraz by som mohol ist kde chcem a nebudem sa bat je to v pohodke ale vecer ma nici ta neistota v sameho seba a neviem preco to je tak... asi by som sa mal tomu postavit ale asi som srab...

ashley

pisem mimkovi,myslim si ze by si sa mal proti tomu postavit,mal by si ist napr. na tu disku a postavit sa k opitym ludom,komunikovat s nimi a prisiel by si na to ze oni ti neublizia a ze sa nemas coho bat.trapas by to nemal byt lebo oni si to nebudu pamätat.nie?ale ako ces,len do toho daj vsetko!

mimko

no to co hovoris je pravda, ale ja neviem ja sa bojim az prilis mozno niekedy aj chorobne prave preto som tu napisal vies... dakujem ti za tvoju radu to je samozrejme ale myslim ze tu ide o nieco ine... ale toto ze neviem sam o co a chcem to zistit, ale u mna je zvlastne ze rano sa alebo na obed sa nebojim iba teraz... a hlavne opitych podotykam.. vies moja priatelka robi v herni ale ja sa tam bojim zostat pri nej lebo tam je skoro kazdy opity ked to chapes!!! a za toto sa hanbit mozem je mi zo seba sameho zle... :(((

envy

nemusis sa hanbit, myslim, ze z tohoto ma strach asi kazdy normalny clovek, ktory sa vecer, v noci pohybuje vonku, ci uz je na diskoteke alebo ide domov z prace alebo do prace..ale aj cez den sa moze stat kopa podobnych veci, aj cez den sa najde blbc co niekoho zbije, nie je to zalezitost len noci ale aj pocas dna je to uz na uliciach "naprd"..aj ja sa bojim,som baba, na diskoteky som chodila najma vo veku 17-18, teraz upúrednostnim vecer s priatelom alebo len tak vabehneme s kamoskami von... skus sa toho zbavit mozno tak, ze budes vecer vonku, ale dajme tomu do 22hej, potom o nejaku dobu do 23tej...teda pokial nechces chodit zurovat do rana bieleho..:)