Potrebujem okamzituuu pomoooc prosiim!!!

Príspevok v téme: Potrebujem okamzituuu pomoooc prosiim!!!
heilly123

Prosim vas.potrebujem len poradit..
miovala som sa so svojim partnerom... polohou zo zadu ze som sa predhla a on bol v zadu najprv mi to vyhovovalo ale potom ma boleo podbrusko jak pritlacal....a ked sme zmenili polohu tak v poriadku to boolo....no teraz mam velke krce v podrusku:( nieje to nic vazne?..je to s toho ze mi asi narazil na krcok maternice s tym ako sa do toho vasnivo dal?

neboj sa

NEBOJ SA NICOHO..NEVIEM SICE PRECO MAS KRCE AJ POTOM,ALE AJ JA KED TO ROBIM ZOZADU TAK MA TO NIEKEDY ZABOLI KED TROSKU PRITVRDI..ALE TO JE NORMALNE...CHALQANOU TATO POLOHA ZEVRAJ VZRUSUJE NAJVIAC..SRANDA//ZE??AJ MOJHO TEDA... :0 A BOLI TO AJ MNA NEIEKDY ALE TO JE SKOR AKOBY TAKY TLAK NEMYSLIS??:) A KED JE LEN TAKY MALINKY TAK JE TO MRTE DOBREEEEEE...

diter

NO DIEVCA MOJE NEVIEM TI PORADIT ALE UPRIMNE TI ZAVIDIM... NECHCES TO SKUSIT AJ SO MNOU???? FAKT SI PRIPADAM CUDNE KED DENNODENNE SA LUDIA SUKAJU A JA CHODIM OKOLO NICH CELY DEN AKOBY NIC A PRITOM JA SOM SEX ESTE NIKDY NEOKUSIL A PRITOM MI JE 19..... A NEBOJ CO BOLI TO PREBOLI.... HLAVU HORE!! :-)