JA uz neviem normalne jest

Príspevok v téme: JA uz neviem normalne jest
monica

Ja mam taky problem..U mna sa strieda obdobie ze bud dietujem cize malo jem alebo sa prezieram..Ja sa uz neviem normalne najest!!:(:(:(:( Ja to nehcapem..POsledny tyzden som jedla co som videla a úribrala som 5 kilo!!!ako je to mozne??Preboha ja som skoro odpadla ked som sa postavila na vahu púred chilou!ako moze clovek pribrat za tyzden 5 kilo ????? BOze ja som zufalaaaa

mira

Paulina, tu nestabilitu zapríčiňuje nedostatok stabilizujúcich celozrnných obilnín vo forme kaší. Možno ti trochu skáče hladina cukru v krvi. Nemusí to byť ešte dramatické ale treba to podchytiť. No a k tomu veľa domácej zeleniny. Tá má tiež veľa vlákniny a veľa ďalsích potrebných preností. Má i zásadotvorný efekt na organizmus čím predídeš chorobám a dosiahneš psychickú vyrovnanosť. No a nebudeš mať rôzne chute ktoré by ta pritahovali k sladkému.
Je to veľmi príjemný pocit.

paulina

co mam robit??..nieco tlsta...ale niesom ani anorekticka....jednu chvilu som zo sebou spokojna o chvilu mi je zo seba zle..a neznasam sa!!mam uplnu chut na cokoladu najem sa jej a ptoom si to vycitam...ale ked ja nedokazem vydrat nejest a pritom mi to tak vadi..strasne sa nemam rada:( prosim poradteeeee

rockerka

Tak pekne po poriadku. Tym ze budes hladovat bude telo v strese a ked sa najes, a to enormne ako vravis, vsetko si to tvoje telo ulozi do zasoby pre pripad dalsieho hladovania. A priberas... To bolo odborne povedane a teraz poslovensky- stravuj sa pravidelne a hlavne nestriedaj obdobia prejedania a hladovania. A hlavne jedz pravidelne a racionalne, 5-6 krat do dna, pi len mineralky, vodu a caje. Po 18:00 uz nejedz len zeleninu alebo jogurt a pred spanim si daj jablko a matovy caj.Postaraju sa o pokojny spanok a ak chces aj o schudnutie. Hlavne uz neexperimentuj!!!

heureka

dievcata ale s tym nie je sranda!!!
ja som cez leto bola natom tak ze som za tyzden schudla 5 kil a na druhy som ich uz mala spat a takto stale dookola a pritom som "jedla" stale rovnako...to jedla je preto v uvodzovkach lebo som skoro nic nejedla..zo zaciatku som vynechala vsetko varene a neskor som okrem jogurtov nejedla uz vobec nic...mala som tri jogurty za den s piskotkami a v auguste mi tak preplo ze som si dovolila za den len jeden...samozrejme som bola cela zoslabnuta a nijak mi to nepomohla..vaha stale kolisala...akurat som mala neskor problemi so stravovanim lebo ked som si uvedomila co robim uz bolo neskoro, moj zaludok neudrzal v sebe nic okrem spominanych jogurtoch..vyriesila to az moja lekarka ktora mi dala lieciky na upokojenie zaludka a postupne som si navykala na normalnu stravu...tak prosim neblbnite a radsej si najdite iny sposob na chudnutie...napr. radsej zajdite kam potrebujete peso namiesto MHD-cky alebo auta..drzim vam prsteky!

zuzu111

jana dreisigova
je to horsie ako samovrazda...je to dlhodobe zabijanie sa dlhodoba samovrazda na ktoru sa musia blizki pozerat a trpiet spolu s nim alebo este viac lebo on je chory a si to neuvedomuje...(( neviem ako by si mu mohla pomoct ked on sam nechce snad len mu dohovarat

sony

Monika miláčik ja ti poviem ako sa to stalo, ty si mala jednoducho na to čas, tak ako ho mám ja teraz na písanie. Keby sme mali málo času a veľa práce, tak ty by si nemohla pribrať a ja by som nemohol písať. Ak to chceme zmeniť musíme tento čas využiť na niečo iné a nezostane tebe na jedenie a mne na písanie. Ale ak chceš môžeš mi napísať na môj email a uvidíme.

wivaaa

monica ja mam tiež ten istý problém schudla som za 2 týždne z 58,5 na 52,5 a za 1 týžden som spat pribrala na 58 :( zase som sa dala na chudnutie dufam ,že sa ten bludný kruh nebude opakovat som zúfalá chcem byt chudá strááášne :(

Swaygirl

ono treba jest asi hodne doobeda bo potom cloveka neberu take hlady poobeede..a prisla som na to ze je super pit granko...nema vela kalorii..e to ece aj zdrave a mozes si ho dat po kazdom jedle a nezozeres pak tonu tyciniek ani cokolady..samozrejme nevsypavat pol krabice ale len 5yziciek...:))a taky ked clovek tlaci ovocie tak nema chut na sladke:Pa prave dneska som citala ako velmi je skodliva dieta..ze je pak tazsie mat aj deticky..a zlyhava imunitny system..myslim,ze najlepsi sposob je kazdy den sa hodku a pol venovat sportu a ku veceru uz moc nejest..

daduss

monica, z prežierania aj ja priberiem, a potom sa cítim ako kôň. Nie si ty tá monica z teémy 90-dňová rozlišovacia diéta.
Ja mám taký istý problém. Týždeň nejem nič, a keď sa pustím do toho tak za víkend som schopná pribrať aj dve kilá. A neviem si predstaviť čo by bolo po týždni. Ale nevadí. Hlavne že chceš niečo pre seba urobiť.
Ja držím od 10-teho septembra tiež 90-dňovú, ale poviem ti že žiadna sláva. Nejak mi to nejde dole. Tak závidím tým všetkým holkám ako sa chvália, koľko schudli...